Otázky na RNG

majo2906

Zaujímala by ma ja b-12.
Mám možnosť zohnať si sprej alebo ampulky tohto vitamínu.
Vyrábajú sa aj tieto formy z kvasníc?
Inak b-12 ktorú som kúpil u vás, mala na obale napísané že kvasnic neobsahuje.

majo2906

Na alergiu som si kúpil quercetin s bromelainom.Quercetin zaberá naozaj veľmi dobre ale bromelain bohužial je pre mňa nevhodný, zrejme cukry maltodextrin alebo dextróza sú vyrobené z niečoho na čo mám alergiu...cítim po užití chladné ruky a nohy, čo je zaujímavé lebo u iných doplnkou na ktoré som mal alergiu som takúto reakciu nemal.Určite na bromelain nemám alergiu.
Kedže ste mi písal, že treba kombinovať quer. s bromel. tak namiesto bromelainu by som potreboval iné combo.
Ked vám dojdú zásoby protialergických prípravkou, mohli by ste zadovážiť ostatné ako boswelická kyselina, curcumin, msm?

majo2906

Pekný deň RNG.
Rád by som vedel či môžem kombinovať zeolity s inými doplnkami na zvýšenie očisti tela.

959

RNG ďakujem už to konečne chapem.
Už som otravná, že? Iste by si ma najradšej chytil pod krk, ale ešte si mi neodpovedal,ˇže ako často to aplikovať.Viem, že si povedal, že 1x do týždňa, ale poto zas, alebo mať prestavku a povedzme po mesiaci zase, alebo ako? Prosím ešte toto mi napíš a na dnes Ti dam pokoj, lebo už ťa budem matať aj vo sne.Že?

RNG

namocis a otres tycinku o brucho. Tie kvapky su len obrazne, Na tej gulke sa trochu udrzi. Davaj pozor, aby ti to nekvaplo inde. Farbi.

959

Takže ak som to dobre pochopila, tak si mam na brucho nakvapkať tých 10kvapiek a to tak, že postupne po jednej kvapke-kým nebude tých 10 a potom to rozotrieť?
A ešte mi prosím povedz, že ako dlho to mam aplikovať-do mesiaca koľkokrát, alebo ako?
Vďaka.

RNG

Na to, co je v obchode sa musis spytat predavaciek. To nepatri do tohoto fora, mohlo by sa to chapat ako reklama.
Moje platene reklamy najdes na boku fora ako Doplnky vyzivy(RNG)...

RNG

Vo flaske je taka tycinka s gulkou, na nu sa naberie asi jedna kvapka, to si rozmazes po bruchu.
Flak asi na dlan je zhruba10- 15 kvapiek. Za par minut je suchy.
Ak sa ti vstreba(strati) za menej nez 24 hodin, je to zhruba aj znak, nakolko to telo potrebovalo.
Niekomu sa to nasaje aj za 6 hodin, tj jod potreboval velmi.
Ale nie je to presny indikator, len priblizny.

959

RNG, rano som sa Ťa pytala na tu jodovu tinkturu-máš to v obchode? A ešte si mi nenapísal, že ako dlho si to mam kvapkať pod pupok-mesiac, dva, alebo ako?
A nejde mi to celkom do hlavy, to keď si nakvapkam 10kvapiek a hneď sa postavím, tak mi to nestečie? Lebo pišeš, že do 24 hod. by sa to malo vstrebať.Alebo to hneď telo vsaje?

RNG

anabel, polypy su jedny z utvarov, ktore zahrnujem pod nefunkcne vaziva, a ktore sa vytvaraju pri nedostatku enzymov v tele.
Extra enzymi a enzymotvorny jod pomozu proti nim.

Najčítanejšie články