Otázky na RNG

RNG

sariana, nemam ani sajnu.
Epilepsia je porucha v mozgu, obdoba elektrickych kratkych spojeni.
Jedine, co by som na to vedel poradit je snad DHA, z rybacieho oleja, lebo to je potrebne na vytvaranie nervovej izolacie myelinu.

RNG

wia, rozdiel je co radim ja a co vyrobca.Vyrobca ma zaujem predat co najviac, ja mam zaujem pomoct ludom.
Vitaminy B su povzbudive, takze ich ma najlepsi zmysel brat rano.
Vyrobca ich odporuca brat s jedlom, aby sa zamedzilo moznosti reakcie koncentratu v prazdnom zaludku. Fajn, ber ich s jedlom.

anabel

Dakujem RNG
probiotika beriem no a prijem vlakniny sa tiez snazim dodrziavat.
Este mi prosim ta povedz/teraz nie pre mna ale znameho/,ci je mozne z konecnika a hrubeho creva odstranit "POLYPY" pripadne ine "vyrastky a neziaduce utvary" nejakym inym sposobom nez beznou "operaciou" a akou, da sa to prirodnymi prostriedkami?-doplnky stravy -vyziva? vies nieco konkretne na ich zlikvidovanie poradit prirodzenou cestou? Dakujem Ti

sariana

Ahoj, ked sa uz pise o tych protistresovych pripravkoch, chcela by som vediet, ci sa moze lubovnik alebo 5-HTP uzivat sucasne s antiepileptikami.

wia

Tak RNG si mi neodpovedal... čo už. Takže ten StressB sa nemá brať každý deň? Ale to na letáku nie je uvedené, začinam sa v tom trochu strácať. A je tam napísané, že sa má brať počas jedla a tu čítam, že lepšie ráno...

RNG

minie, to je velmi siroka otazka.
Moze to byt hormonalne a z toho vykolajeny cely system.
Moze to byt nejaka infekcia.
Moze to byt zle travenie,, nedostatocna absorbcia a z toho nedostatky urcitych materialov v tele(nasledok tetania, osteoporoza, depresia...).
Na kazde z nich osobitne ti mozem poradit pravdepodobne prostriedky ale musim mat aspon naznak o co sa jedna.

Minnie4

Ahoj RNG. Uz asi mesiac sa necitim dobre. Toci sa mi hlava, je mi na vracanie, niekedy sa mi neda poriadne nadychnut a v tom nie som .Nevies nahodou co by to mohlo byt? Skusala som jest magnesium, ale nepomohlo, tiez som si myslela, ze sa z toho vyspim alebo je to zmenami pocasia, ale stale to neprechadza. Nemas premna nejaku radu? Lebo ma tie choroby uz naozaj nebavia:-(((

jaja

vyskúšaj , možno aj jedna bude stačiť, aj mne stačila. ked som veľmi nervozna, beriem viac... na konci strany je číslo na pevnú linku...

RNG

sara 13, zavolaj obchod, ochotne ti predavacky pomozu.
Co sa tyka obsahu aktivnej latky na jednu kapsulu je tam 900 mcg hypericinu, tj viac, nez v dvoch Deprimoch.
Ucinnost je velmi individualna, zoberies jednu a ked po jednej hodine neprejdu priznaky, zoberies viac.
A beries len vtedy, ked to potrebujes.

RNG

Stress B sa moze brat kedykolvek, najlepsie je ale rano, lebo cez den je najviac stresov.Samozrejme ho neberies pravidelne, len ked citiz, ze je toho privela alebo ocakavas ze sa to nakopi.
To iste plati na St John's Wort.
Aj vodu pijes podla potreby, ked si smadna das si par glgov, ked ti to nestaci o chvilu si das znova par.
Pocuvaj svoje telo a podla toho sa riad aj pri doplnovani potrebnych materialov.
......
Bolo by to vyborne na vsetky doplnky, zialbohu na vacsinu to neplati.My nie sme az na tolko citlivi, aby sme citili nedostatok roznych vitaminov, mineralov a inych zivin, takze ich musime brat casto len odhadom.