Otázky na RNG

[zruseny12]

RNG,ja by som chcela vediet keby som chcela doplnky vit. sk.B od teba ,co by si mi odporucal?aky je rozdiel medzi B-komlexom a tvojimi doplnkami?dakujem za odpoved...

sara13

RNG chcem sa ta opytat ak beriem od teba tie doplnky a jedny z nich su na upravu hormonov neovplyvni ich ucinok nejako branie antibiotik?

jaja

chcela by som sa spýtať, na čo je dobrý lecitín - niečo som čítala, ale nie som si istá... mám od vás yam, st johns worth, lactobacily. trpím nejakou depresiou (začala po začatí užívania hak) odporúčate mi lecitín?

RNG

mia, telo sa ti snmazi vyhadzovat nieco cez kozu.
Enzymaticke cistenie celeho tela by sa ti zislo
Tak isto precistenie pecene, lebo ta ma byt v tele cistic a odmorovac a az ked je velmi znecistena, telo zacne vyhadzovat cez kozu.
Enzymaticke cistenie je branie enzymatickych zmesi na prazdny zaludok hodinu pred jedlom. Cistenie pecene a jej regeneracia je najlepsie protokolom dr. Berksona.

RNG

Majo, zeolity mozes kombinovat s cim chces. Ale ked chces max ucinnost, ber ich s deci vody pol hodiny pred jedlom, aby sa ti dostali do krvi co najrychlejsie.
Bromelain sa nachadza v cerstvom surovom ananase.Mrazenim sa nenici, Ked si myslis, ze ti vadia niektore pridavky , skus ananas.
Ja jem bromelain len vo forme ananasu. Ci uz cerstvy par kuskov ku veceri, alebo z mrazeneho a inych ovoci(cucuriedky,papaja, jahody, kiwi)si robim mix.
B-12 sa vyraba z kvasnic komercne. Spray(liposomicky) nemusi obsahovat dextriny alebo ine sacharidy , ale tabletka pod jazyk ich obsahuje, lebo je nasladla.
Z protizapalovych tam je este pupalkovy olej a dumbier, boswelicka kyselina a curcumin.
Pokial sa nezacne znovu schvalovat, neodvazim sa donasat viac tovarov.

anabel

a tie polypy z creva a konecnika zmiznu po uzivani enzymov?alebo terba este daco pridat aby sa chranila sliznica? ktore enzymy a lebo ktore pripravky su konkretne na toto-polypy a nadory criev?

RNG

959, jedenkrat do tyzdna, ak nezabudnes. Ja som zabudol uz 2 tyzdne, takze dnes som sa namazal pod oboma pazuchami.To nie je nic kriticke.

mia

rng prosím ta porad mi niečo na chudokrvnost,robia sa mi bolavé vyrážky na tvári na lícach a na sluchach,može to byt z toho?