Otázky na RNG

taps

rng poprosim o radu (nevedela som o tejto teme),pretoze v lekarni...hm,vsak to vie kazdy...co by ste mi odporucil,a co bude aj ucinne na unavu,lenivost(v tom slove zmysla nic nevladzem,nemam naladu),zabudlivost,nekoncentraciu...
Vopred dakujem

RNG

sara13, potravinove doplnky nie su surove mediciny, ako vyvolavacka, ale po case zaberu a znormalizuju ti prirodzeny cyklus.
Vyvolavacka ho vyvola, raz, ale este viac domota do buducnosti.
Trpezlivost.

RNG

Mariaa, Stress-B plus C je ovela silnejsi, nez ine B komplexy, mozes si to porovnat kliknutim na cislo vyrobku, tam sa ti ukaze presny obsah a mozes si ho porovnat s tvojom B komplexom.

sara13

A nevies mi RNG povedat kedy by mohli zacat ucinkovat aby som dostala menzes, mam neskutocne priznaky a stale nic.

RNG

Lecitin rozpusta(emulzifikuje) tuky
Je dobry na cistenie zil, "odtucnovanie", podporuje funkciu mozgu.
Kazdemu odporucam brat minimalne raz do tyzdna plnu lyzicu cisteho sucheho lecitinu, granulatu.

RNG

MIa, na tom aby si si ocistila telo, musis brat rano na prazdny zaludok silnu enzymaticku zmes ako napr Multi Enzyme alebo Pancreatine, 2 tabletky. Na potlacenie infekcii vo vredoch by som odporucil brat oreganovy olej 3x2 zelatinove kapsule(=3x300 mg ).
Na precistenie pecene je protokol dr Berksona, opakujem:
900 mg sylimarin
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mcg selen.
Vsetky spomenute prostriedky su potravinove doplnky=Doplnky vyzivy, nie lieky, takze pozri aj inde, nie len v lekarnach