Otázky na RNG

RNG

mia, sariama, zavolajte predajne, predavacky vam ochotne pomozu. Nie vsetko je v katalogu, je plno novych tovarov. B-6 sa da prepolit-nema nijaky specialny obal ale naco ho chces polit.? To nie je extremne velka davka podla novsich poznatkoch. Samozrejme podla starych odporucanych davok z roku 1948 je to 50 krat denna davka, ale tie cisla su uz davno prekonane.

sariana

ahoj,
ta izolovana B6-tka, co si spominal uz dosla na Slovensko? 1 tableta je ak sa nemylim 100 mg - budem ju moct polit? Dakujem.

RNG

Na zlateho stafylokoka je velmi ucinny GSE, 30 kvapiek do pol litra vody, pit postupne niekolko hodin po malych glgoch
Za tyzden by mal byt vyhubeny. Dobre by bolo davat si ten isty roztok niekolkokrat denne aj do nosa, lebo ten stafylokok ma tendenciu sa zdrzovat aj v nose a celnych dutinach(sinus)

aliena

Ahoj RNG, priatel bol stale chori, za posledny polrok vybral trojo antibiotik. Dnes mu prisli vysledky kultivacie vyteru a ma zlateho stafilokoka v hrdle. Prosim ta porad nam nieco z tvojej mediciny s cim by sme ho porazili. Mohol by si mi napisat presny rozpis, napr. kolko kvapiek za den a ako dlho...:-) Dakujem

RNG

Keselina pangamicka a calcium pangamate su formy vitaminu B-15
Vyrobok Pangamate, su obycajne suche pivovarske kvassnice, ktore maju sice urcite mnozstvo prirodnych vitaminov B, ale nie je to seriozny silny zdroj, hlavne nie vitaminu B-15. Ten tam v zlozeni nie je ani uvedeny.
Pivovarske kvasnice su dobry doplnok vyzivy, ale nevhodne pre ludi s plesnovymi a kvasinkovymi infekciami.

RNG

Mia, mam reklamy Google casto na spodu alebo na boku tohoto fora pod nazvom Doplnky vyzivy(RNG), dakedy sa pytam sam seba naco, ked ich ludia nevidia....

[zruseny12]

takto mne ide aj o to,ci zlozenie z lekarne je viac skodlive atd.a tvoje je viac prirodne...neviem ci vies, co chcem pocut...lebo mne B-komplex pomaha len ide o to co nie je nieco co je este lepsie a viac prirodne...alebo to vyjde na stejno...tan PANGAMIN je co zac vies nieco o nom?

Najčítanejšie články