Otázky na RNG

navi

Nazdar RNG. Tak mi dorazili od vás Lecitín, St.Johns Wort, Multienzíme a Spirulina. Nedostal som k nim ale návody na dávkovanie, okrem Spiruliny, ktorá zhodou okolností má návod aj na vašej www sránke. Takže poraď mi dávkovanie aspoň touto cestou. Ďakujem.

RNG

anabel, enzymi a jod cistia telo, vlakniny a probiotika udrzuju spravnu crevnu floru. Pri brani tychto sa rozne nefunkcne tkaniva postupne reabsorbuju.
Rychloliecbu nepoznam.

anabel

RNG ...a tie polypy z creva a konecnika zmiznu po uzivani enzymov?alebo terba este daco pridat aby sa chranila sliznica? ktore enzymy a lebo ktore pripravky su konkretne na toto-polypy a nadory criev?

RNG

NAC je N-acetyl cystein, forma aminokyseliny. Obvykle odporucam 2x600 mg, ale sam som uz bral aj dvojnasobok, ked som bol velmi zahlieneny a viem, ze predavkovanie je nepravdepodobne aj v desatnasobnych davkach. Takze len vysyp 2x denne jednu kapsulu do jedla, dufam ze to prilis nezmeni chut(uprimne povedane som nikdy kapsulu neotvoril a neochutnal, ale aminokyseliny a bielkoviny obvykle nemaju vyraznu chut.

ivica

kupila som u "teba" v BA produkt NAC, dla tvojho doporucenia, na odhlienenie a lesi spanok mojej 4 rocnej dcery /dycha ustami v noci, chrape/, prosim ta este mi napis podavanie, mozem jej jednu dat do jedla vecer?, a mozem ju otvorit a dat tak?, lebo mi to neprehltne samozrejme...diky

ucitelka

sariana, organizmus si B vitaminu vezme kolko treba, tym sa rozhodne nepredavkujes. jednoducho prebytok s prepacenim vycikas.

sariana

K vitaminu B6: vies, chcela by som dodrziavat davku doporucenu Damianom - 150 mg B6/denne. 2 tablety sa mi zda uz vela.

Najčítanejšie články