Otázky na RNG

RNG

Navi, mineraly na kosti su oznacene "na kosti", napriklad Bone reinforcer alebo Bone essentials(pre starsich) a Spirulina znacne zvysi zabudovanie mineralov, lebo na zabudovanie nestacia len mineraly, ale treba aj vitaminy a nukleoticke kyseliny.Ale na kazdu tabletku/kapsulu minerqalov staci len jedna polgramova tabletka spiruliny alebo chlorelly.

RNG

sarin, ja nehovorim, ze vsetci co pouzivaju EAV su sarlatani. Za takych ich ale oznacila u nas FDA, ked zakazali podobne pristroje na zaklade dokazov o ich nedostatocnej ucinnosti.
Ja osobne verim, ze jedneho dna bude mozno velmi presne urcovat typ a mnozstvo roznych organizmov v tele podla ich "elektronickeho podpisu", ale zatial tak tomu nie je, aspon s tymi pristrojmi, co su dnes na trhu.
Nakoniec, mozno su nie az take zle, ako to FDA tvrdi.
A FDA schvalilo mamografiu a dnes vieme, ze narobi viac skody ako uzitku. Tak isto aj mnohe lieky povodne schvalene a potom urychlene stiahnute z obehu. FDA nie je Panboh, hoci sa tak casto sprava....

RNG

navi, OK.
Aloe nema s depresiou nic. S imunitou ano.Pripadne s chorobami srdca, kde imunita hra rolu(rozne streptokoky, helicobacter a virusy napadaju aj srdce)

majo2906

Zadovážil som si od vás jodovu tinkturu a dal som si 10 kvapiek do jednej a do druhej pazuchy...a po troch hodinách mi zmizli fľaky od jodu.
Je to normálna reakcia?

majo2906

Ahoj RNG...mohol by som zeolity užiť napríklad ráno nalačno a následne by som išiel behať aby som zvýšil očistu?

ivva

Sarin, nemohla by si napísať, kde si na tom vyšetrení bola? Ja sa tam tiež chystám, ale neviem, ktorému pracovisku môžem dôverovať.

sarin

To Rng: No k EAV.. Neviem co ta udivuje ze to povolili -> kolega bol na tom az v Londyne.. No po Slovensku je koooopec vselijakych sarlatonov co tento pristroj akoze "ovladaju" a vlastnia. Ja som bola u lekarky vystudovanej. Povolanim algeziologicka, + ma dalsie doktoraty a atestacie na rozne diagnostikovanie.. Zaobera sa opakujucimi sa chorobami.. No a medzi inym ma aj pristroj najvyssej rady, ktory vyuziva metodu EAV.. + biologicke odbery a z toho potom robi nejake zavery. Nie je to nejaka sarlatanka. Zas az taka najivna nie som. :)

navi

Takže moja súčasná zostava na derealizáciu je: Lecitín, Multienzíme, Spirulina, St.Johns Wort, 5-htp a Ginko Prim. Tak čo povieš na moju zostavu, je dosť OK?

Najčítanejšie články