Otázky na RNG

navi

RNG, jedna z uvádzaných indikácií Aloe vera je Nervové a duševné ochorenia (migréna, Parkinsonova choroba, chronická únava, nervozita, úzkosť, strata pamäti, depresie...)

silviia

RNG, chcem sa opytat na cucoriedky-ci su aj zavarene tak isto ucinne ako v surovom stave?alebo ci sa z nich nieco straca a su potom nanic,co poradis? co vsetko vlastne obsahuju?v surovom i v v zavarenom stave...
ja totis mam k dispozicii len zavarane, o brusniciach ani nehovorim-tie len v dzeme

959

Som z toho fakt prekvapená. To počujem naozaj prvýkrát o tej mamografii. A potom akym sposobom si maju ženy zisťovať, aby si boli isté, že nič podobné nemaju-myslím tým, že pravidelnou mamograf. boli spokojné, že absolvovali prevent.vyšetrenie. A keď teraz píšeš, že týmto vyšetr. doch. pravdepodobne k opaku, tak čo potom mame robiť? Predsa samovyšetrenie nie je také presné, sono tiež veľmi neukaže nejaké podozrenie a ja osobne som vidíš naivne verila tej mamo.

majo2906

To bude dosť zlé ked mi v takom mladom veku telo potrebuje toľko jodu.
Inak každý deň zjem minimálne 1 gram kelpu :}

RNG

Mamografia je casto prevadzana tak, ze poskodi prsia, takze statristicky zeny co chodia pravidelne na mamografiu maju vacsiu pravdepodobnost dostat rakovinu prs.
Inac je to dost nepresna metoda a sposobila casto pri misdiagnozach zbytocne operacie.A plno rakovin aj tak nezachytila.
Pre 7 rocnu staci davat zinok na acne kazdy druhy alebo treti den.

959

Dobrý deň, RNG.Som na tomto fore každý deň a stale čitam Tvoje rady a príspevky na rozne problémy ľudí. A teraz som ostala prekvapená, prečo mamografia škodí. Možem mi to vysvetliť? Nepočula som o tom.To myslíš mamogr. prsníkov?
A ešte sa ťa chcem opýtať, či možem davať vit a miner.napriklad aj dcerke-má 7rokov.Napr.teraz mam doma Zinok for acne a malej začali teraz na jar dosť vypadávať vlasky.Tak neviem, či je to vhodne pchať do nej, alebo radšej nie.A ak ano, tak ako často jej to mam podavať?
Vdaka za odpoveď.

RNG

Majo, pohyb zvysuje tok lumfy, nasho odpadoveho systemu, takze zvysuje detoxifikaciu.
Ked ti jod zmizol za 3 hodiny, telo ho velmi potrebovalo.U mna je to 6 az 9 hodin zatial.

Najčítanejšie články