Otázky na RNG

navi

Takže som si to pre istotu overil u pani Kelemenovej, takže Ginkgo extrakt a Noni momenálne v Lučenci nie je ani v starých zásobách. Ak by ste niekto mal záujem o ne, dajte vedieť, zariadíme dovoz na Slovensko. Ono je rozdiel, či kúpime Noni u Sklepareje, alebo u inej firmy. Rapídny finančný rozdiel.!!!

RNG

vitaminy("lieciva") a potravinove doplnky sa mozu bez problemu miesat.
Vsetky vitaminy sa v USA predavaju aj ako potravinove doplnky.

RNG

navi, je to velmi nepravdepodobne, ale mozne, ze ti helikobakter napadol v zaludku parietalne bunky(teda tie, co vytvaraju kyseliny). V tom pripade ale potrebujes skor Betain HCl, nielen enzymi.
Pravidelne branie zinku Helikobakter znacne potlaci a nakoniec podla statistik ludia v USA cez 50 rokov maju vyse 50% vyskyt helikobaktera v zaludku, a len malo sa stazuje na problemy s nim. Nie ze by som si myslel, ze je nejak neskodny, ja som za jeho vyhubenie, lebo je to "damoklov mec nad hlavou" a kedykolvek moze poskodit, a to nie len na zaludku, ale aj inde v tele.

elessar

RNG...1. chcem sa ta opytat ako dlho mam brat protokol dr. berksona a kedy treba brat tie doplnky (rozdelit rovnomerne do celeho dna? pred jedlom alebo sucasne s jedlom?) + tie davky su v protokole su vyssie ako odporucene denne davky pisane na doplnkoch - je to v pohode?
2. probiotikum, ktore je v tvojom obchode ma viac laktobacilov ako probiotiku od firmy swiss, ktore dostat u nas v lekarnach? to ma udajne najviac bacilov, ale je aj dost drahe, tie tvoje maju skvelu cenu, ale na letaciku nie je pocet laktobacilov.
3. priatelka ma niekolko zdravotnych problemov: znizena funkcnost stitnej zlazy, chronicky nedostatok zeleza, chronicky zapal jednej oblicky (funguje jej na nejakych 50%). to je asi to najdolezitejsie, ale trapi ju aj akne a celulitida.
vies poradit nieco k tymto problemom? ak ano a budes mat chvilku (pri tom kvante otazok sa cudujem ako to zvladas :))), kludne napis sem na forum, alebo na moj mail. vdaka.

pravda je taká...

ahoj, zaujímalo by ma, či môžem brať b-vitamíny (liečivá) s tvojimi potravinovými doplnkami (mám doma ešte, len preto). díky

navi

RNG. Mohol by si prosím ťa ešte raz uviesť, čo je dobré na likvidáciu Helicobaktera pilori? Som presvedčený, že mizerné trávenie mám kvôli nemu. Po užití multienzíme, som rapídne cítil zlepšené trávenie.

navi

Silviia. RNG práve napísal, že Noni v obchodoch na Slovensku nemajú, pretože sa nemíňal, tak ho prestal z USA posielať. Ak chceš vedieť čo je Noni, tak si prečítaj toto: www.goodnature.sk

RNG

Navi, oboje som tam povodne poslal ale sa neminalo, takze som neposlal dalsie.Spytaj sa predavaciek. Ked o to bude zaujem(gingko extract, noni)a konatelka si bude ziadat dalsie, tak tam poslem dalsie.

Najčítanejšie články