Otázky na RNG

RNG

hojky, tvrdnuce tuky su dnes vsetky priemyselne upravovane "rastlinne" oleje a "rastlinne masla"
Jedine bezpecne oleje su tie, ktore su oznacene ako panenske(virgin) alebo za studena tlacene a neupravovane.
Rastlinne oleje sa teplom zmenia na tvrdnuce, preto sa vyprazanie neodporucuje vobec. Ja viem, je to rana, aj ja zboznujem vyprazane....

RNG

navi, ja som tu kadekomu odporucal 50 mg zinku len ako prevenciu na imunitu spolu so selenom a probiotikami.
Ber 20mg aspon 2xdenne.Alebo 2x25 mg.

959

RNG, dobrý deň. Chcem sa Ťa opýtať na jeden konkrétny pripravok-totižto dnes to došlo manželovi poštou ako VZORKA, zadarmo.Je to doplnok stavy, obsahuje 30kps a nazov má L-lyzín.
Zloženie je:
L-lyzín HCL /350mg/
Echinacea purpurea-extrat /40mg/
vitamin B-6/10mg/
Je to želatínová kapsuly.
Prosím ťa, napiš mi, na čo sa to použiva, či je to vhodné uživať.Došli mu dve balenia po 30kps zdarma zato, že si od tej firmy objednáva rozne napoje, prašky, ktoré sa miešaju s vodou-vieš on je šporovec a pred cvičením to pije.A teraz mu toto došlo a nevieme na čo to je.
Vopred ďakujem za Tvoju skoru odpoveď.

jaja

len sa cchcem uistiť- môžem brať, ráno- 2kapsulky yam a 2 dong quai, a večer- 2 kapsulky laktobacily a 2 minerály na kosti? aby som mala istotu, že môžem aj takto, lebo si to chcem rozdeliť, aby som veľa naraz nemala:-) (ľubovník podla potreby) opakujem sa, ale istota je guľomet. nehnevajte sa dakujem

RNG

elessar, berksonov protokol sa berie od 2 tyzdnov(periodicke cistenie) az do niekolko mesiacov(poskodena pecen, viralne, chemicky).
Probiotikum Potent acidophilus w...ma 5 kultur, 3 miliardy na kapsulu, ktora sa rozpusta az v crevach.
Chronicky nedostatok zeleza je casto zla diagnoza, lebo chudokrvnost davaju do spojenia len so zelezom.
Na tvorenie krvi treba aj med, vitaminy B-6, B-12 kyselinu listovu a rozne bielkoviny.
Ked ma averziu voci pilulkam, odporuc jej nejake zelene a dost, napr niekolko gramov spiruliny alebo zmes Good N Green. Inac zelezo je aj v dobre absorbovatelnych formach ako Glycinat(Easy Iron), spytaj sa v predajni. Na stitnu zlazu jod(kelp, tinktura), na zapaly ladvin GSE(60 kvapiek za den) alebo D-manoza a brusnice(firma Meda)
Ak sa streptokok v ladvinach nevyhubi co najskor, znici uplne ladviny. To je velmi seriozna zalezitost!

navi

RNG. Čítal som. že Helicobacter zhoršuje tráviace procesy, a ja som mal vždy blbé trávenie a plynatosť. Betaín HCl mám v multienzíme 100mg. Je to málo? Vždy som sa čudoval, že keď mi liečili vredy, nepoužili antibiotiká na Helicobacter. Takže díky za radu.

Najčítanejšie články