Otázky na RNG

959

A ešte niečo, chcem vedieť Tvoj nazor na uživanie a to konkretne Výživového doplnku na rehydrataciu organizmu a posilnenie jeho obranischopnosti-jeho zloženie:
glukoza,maltodextrín,kys.citronová,citran sodný+draselný,extrat zelený čaj,laktat vapenatý,horečnatý, vit.C, E, kvasničný selén.
Tento prípravok totižto uživa manžel pred cvičením -je to prášok, ktorý zmieša s vodou.
Je to v pohode? Lebo mne sa tieto pripravky nikdy akosi nezdali.

RNG

959, nie je to zbytocne. ale aby to bolo aspon trochu ucinne, bral by som 3 denne.To je iba gram L-lysinu a aminokyseliny sa obvykle beru niekolko gramov

959

Takže RNG, čo radíš? Može sa to preventívne uživať a keď ano, tak to možem na imunitu brať aj ja,alebo to mame radšej založiť niekam hlboko do skrine ako nepotrebné....
Chcem vedieť či by malo vobec význam to jesť.Alebo je to zbytočné.

RNG

959, l-lysin je jedna z aminokyselin, nie prilis velka davka 350 mg. Nie je specifickun na svaly ani vydrz. Ale castejsie som ju spomenul ako slabsi prostriedok pri viralnej imunite.
Tej echinacey a B-6 je tam tak na ukazku.

RNG

Noni je superovocie, ale spracovanim na stavy sa cast jeho "super" znici. Najlepsie su za mrazu susene prasky z neho v kapsuliach, tak dostanes plnu kvalitu noni, enzymi, antioxidanty, fytonutrienty...

Najčítanejšie články