Otázky na RNG

usiko

RNG,
naklikala som si do googla befungin a betulin, tiez chaparal, ale vyskocili mi len vysledky tu zo zdravia, tak neviem, ako to zohnat a kde. Poradili by ste mi? a tiez napisete, z coho su tie pripravky a ako bojuju prodi virusom herpesu? Ak ste to uz cele niekde pisali, pokojne povedze, aby som hladala....ja len, ze som este nenasla....dakujem

jaja

jasne, ja beriem 1 ráno a 1 na obed - minerály na kosti- lebo som mala pocit ťažkého žalúdka na večer... asi aj pri tom ostanem...

RNG

Najlepsie je brat mineralovu zmes, kompletne vsetky na kosti, nie len jednotlive.
A problemy z tazkym zaludkom od niektorych foriem mineralov hlavne u starsich su caste. Neutralizuju kyseliny a predlzuju traviaci proces("tehla v zaludku")
Aj moja zena ich radsej berie rano s jedlom a Betainom HCl
Je aj forma menej drazdiva, lepsie absorbovatelna(citraty, maleaty, glycinaty, proteinove chelaty), ako napr Bone Essentials.
A ako vzdy odporucam ich brat spolu so Spirulinou pre lepsiu absorbciu a hlavne zabudovanie do kostry.

[zruseny12]

presne jaja,musis aj trochu sledovat kolko coho beries aby si sa nepredavkovala...aj caje su nejake na spanok...len teraz presne neviem ake...jaj fusujem RNG tu do temi,dufam,ze sa neurazi...:((((....ale ked som videla,ze to pises ty tak som ti musela napisat...

jaja

možno dačo na tom bude, lebo cez den som brala potrav. doplnky a tam bolo magn. a večer som si nemala dávať. asi to šumivé úplne vysadím!!!

[zruseny12]

jaja.ahoj...no ja si myslim,ze ked chces dobre spat tak si radsej daj pred spanim pivo,alebo mlieko z medom...take veci...lebo magnezium...neviem ja si myslim,ze clovek ani presne nevie kolko a coho mu chyba tych min.a vit.tak treba s nimi opatrne...okrem B vit.a ani s tymi by sa nemalo prehnat....lebo,co som citala,je to tiez pre telo nebezpecne ked niektorymi doplnkami sa predavkujes...

jaja

pred spaním som si dala 1 šumivú tabletu magnesium (liečivo), ja neviem, či to bolo tým, že mám robotu zo školy a nedarilo sa, alebo magnesium malo úplne opačné účinky na môj organizmus? nemohla som zaspať pre búšenie srdca asi 5 hodín - hrozná noc!!! asi to už nebudem piť! čo si o tom myslíte vy?