Otázky na RNG

navi

O tej masturbácii som písal preto, lebo som niekde čítal, že častou masturbáciou odchádza z tela veľké množstvo selénu.

RNG

Schizofrenia je druh poruchy zo struktury mozgu a usporiadania chodu nervovych signalov. Neviem, ci to ma nieco spolocne s neurotransmiterami alebo "skratmi" v mozgu, ako epilepsia.
Starsia teoria hovori o prebytku dopaminu, ine teoretizuju okolo vapnika a inych ionoch, zialbohu nikde nevidim jasnu a ucelenu teoriu ani k vysledkom veducu prax.
Jden z dovodov "nastartovania" schizofrenie su drogy ako canobis(konope-"trava") a amphetamine.A stress.
Ciastocne uspechy maju pouzivanim litia(potlacanie paranoje a depresie) ale celkove antidepresivne drogy nevedu k zlepseniu situacie, zialbohu.
Proste je to zatial "biele pole" na mape zdravia.
Skusali aj omega 3, zatial udajne bez uspechu. Mozno niektore nootropics alebo materrialy na neurotransmitery???

navi

Ahoj RNG. Jeden môj známy má schizofréniu. Hovoril, že niekoľkokrád denne masturboval. Môže takéto časté masturbovanie spôsobiť natoľko odlyv niektorých chemikálií z tela, že to spôsobí schyzofréniu? Teraz už nemasturbuje a schyzofréniu má stále.

RNG

Majo, mozes si tinkturu zriedit na polovicu vodkou alebo aplikovat napr na spodok brucha.
Dufam, ze to nepouzivas castejsie, nez 1-2 krat do tyzdna a maz si to tenko(nie tmavohnedy ale bledozlty flak)
Natri si podrazdenu kozu kokosovym olejom

RNG

fiona,oprava, chaparal je krik, ktory rastie v suchych castiach Arizony, Nevady, New Mexico, Texas a podobne. Je ich vela druhov.
Ten, ktory je dlho indianmi pouzivany na liecenie je druh larrea tridentata, tiez nazyvany creozot bush podla neprijemneho nafto-dechtoveho zapachu.

majo2906

RNG možte mi poradiť iné miesto na aplikovanie jódu okrem pazúch...koža ma začala štípať a navyše sa mi aj zošúpala.

jaja

ale už hádam min. na kosti+yam+dongquai+lactobacily+lubovník by sa nemali nejak navzájom negatívne ovplyvnovať??

deeee

Co si myslite o archebakteriach?
Jedna moja znama distribuje vyrobky z nich a laka na to vsetkych.....ja tomu moc neverim a cele sa mi to zda ako pyramidova hra. Mam pocit, ze v tom lieci jedine placebo efekt, lebo ked uz niekto vyhodi 2000 korun za nejaky kremik, alebo tabletky na dva tyzdne, tak si podla mna uz vsugeruje, ze mu to musi pomoct. Co vy na to? Aku mate skusenost?

fiona

usiko, chaparal ma RNG v predajni je to silne antiviralne a je to andska bylina. betulin je vytazok z kory brezy, takisto silne antiviralny, najdes najskorej ako brezovu stavu v bioobchodoch. a Befungin je vytazok z chagy, huby rastucej na brezach, da sa kupit v BA a Pezinku.