Otázky na RNG

RNG

Payn, rhodiola rosea ciastocne pomaha, ale takych ciastocnych je vela.Skor je to stimulant(rosavines)
Kava kava(awa) je ukludnovadlo z tichomorskych ostrovov.
V Europe bolo na cas zakazane pre nezodpovednych vyrobcov, ktori extrahovali kavalaktony(ucinnu zlozku) acetonom a nasledny vyrobok poskodil viacerym pecen.
To malo vplyv aj na trh a vyrobu v USA, takze dostup ku kava kave je znacne mensi a ceny su privysoke. Zatial za tychto okolnosti toto utlmovadlo dovazat neplanujem

RNG

silvia a, su prostriedky na zosilenie sliach a klboveho vaziva, zmesi na klby a slachy.(glucosamin, chondroitin, MSM, a pomocne latku ako bromelain,
Tiez by som odporucal brat dobru zmes na kosti, niekedu sa stavce uvolnia z ubytku kostnej hmoty.

RNG

romana, caj z andskej byliny chanca piedra rozpusta kamene, 1 lyzica kopcom do 1/2 l vody, povarit odstat cez noc, zliat-nefiltrovat, ochutit(ovovne stavy) a postupne pit.

ataner

dobry den, moja 33r svagrina ma sklerozu multiplex, teraz je to treti rok. momentalne sa ma celkom fajn, napriek tomu, ze prekonala v kratkom case po sebe tri ataky. t.c. uziva betaferon, dokonca chodi do prace, paradoxne, sestricka na neurochirurgii.
co by ste z vasho sortimentu odporucali v takomto pripade?

elessar

RNG...tak som tu s dalsou otazkou...radsej by som ju nemal, ale co uz, zivot prinasa aj horsie chvilky. takze mojej znamej diagnostikovali poruchu rovnovahy, ktora ma udajne nieco spolocne s tekutinou, ktora sa nachadza v strednom uchu (ja o tom nic neviem, dokonca ani na webe nic nemozem najst). udajne je to neliecitelne a ani sa poriadne nevie, co je spustacom. vies mi k tomu nieco povedat, pripadne odporucit nejaky doplnok, ktory by na to mohol mat vplyv? vdaka

payn

Ahoj RNG, chcel by som sa ta spytat na rastlinu Rhodiola Rosea(Golden Root), podla toho co som cital na zahranicnych strankach, mala by dobre pracovat proti uzkosti, depresii, socialnej fobii. Da sa kupit v tvojom obchode? A este by som sa chcel spytat na doplnok Kava Kava (Piper methysticum), tam som sa docital tiez o dobrych vysledkoch. dakujem.

silvia a

RNG,
chcela by som sa opytat co robit aby mi prestali vyskakovat krcne stavce,sposobuje mi to nevolnost,strasne tocenie hlavy.Napravovali mi ich roznymi sposobmy od "trhnutia hlavou"proste vsetkymi sposobmi,ale vydrzi mi to max 3 dni potom znovu vyskocia.Bola som na vsetkych moznych vysetreniach,liecili ma elektroliecbou,lieky,infuzie ale pomohlo to iba na par dni.Teraz beriem lieky proti toceniu hlavy,pomahaju len neviem dokedy.

romana

Ahoj RNG!
Prosím o radu pre moju mamu. Má 59 rokov a pred 30 rokmi jej vyoperovali žlčník. Teraz ju trápia znova kamene, ktoré jej ostali v akomsi cípe v ostávajúcom žlčovode. Trápia ju bolesti pod rebrom, má vysoké pečeňové testy 4,94. Bola v Martine, kde sa jej to pokúšali rozbiť sondou, ale nepodarilo sa to. Tento zákrok už nechce podstúpiť, pre veľké bolesti. Prosím poraď nejakú vhodnú alternatívnu liečbu, ktorá by ich mohla vyplaviť a upravili by sa jej hodnoty pečene.
Za odpoveď vopred ďakujem.

navi

Neuroleprikami modernej generácie, už nieje problém odstrániť halucinácie. Ťažšie sa odstraňuje pasívna schyzofrénia, vlastne pokiaľ viem, sa zatiaľ odstrániť ešte ani nedá.