Otázky na RNG

RNG

Velmi pravdepodobne nas v tele vycinajuce herpesy. Ked je telo oslabene(zima, hlad, chemicky utok, (lieky, drogy alkohol...), nase rezidentne telesne virusy dostanu zelenu a sarapatia.
Zdoraznujem antiviralne este raz:
Selen, zinok, aloe vera, l-cystein, baza echinacea, astragalus, extrakt z olivovych listov...
az po najsilnejsie:chaparal(larrea tridentata) Befungin a betulin

ivanzhlohovca

rng prosimťa mam nejaky problem ..strašne na podnebi v ustach a vzadu na koreni jazyku mam také suché miesta akoby tam mi niečo vadilo také hrbolčeky a su strašné suché. pery mi tiež vyschýnajú. je pravda že som strašne vela pil pred 2 mesiacmi. od tedy už vôbec ale vtedy som strašne vela pil každy den a to 3 mesiace. mam zamorene niečim telo?

RNG

Majo, horcik-chelat(glycinat) tam je, treba si pytat od predavaciek.
O aku davku B-6 sa zaujimas?
Dost velka je v stress B.
Curcumin je zlte farbivo v horcici a kari koreni(curry).
Jeho hlavny ucinok je protizapalovy(reumatici). Ale protizapalovych je dost, osobne pouzivam obcas quercitin, bromelain, vitamin C dumbier a borakovy olej(GLA)

RNG

elesar, latka z duziny grapefruitu, narangin, je zodpovedna za dozxasne(24 hodin) zastavenie vylucovania urcitych enzymov v peceni, ktore normalne rozkladali niektore AD a ine chemikalie. Tym sa ale hladiny pri sustavnom pridavani zvysia z ciastocne skodlivych na katastrofalne.
preto sa treba pri brani liekov, ktore maju predpokladany rozpad v peceni a lahke predavkovanie vyhnut v kombinacii s grapefruiotovou stavou.
GSE je ale vyrabane jadierok grapefruitu a aspon to, co je predavane pod znackou NutriBiotic obsahuje povodny patentovany citricidal, ktoreho obsah naranginu je pod 0.5%,, tj v GSE je menej nez 0.2% naranginu, cize menej, nez v grapefruitovom dzuse.
To pri davkach 30 kvapiek nepredstavuje hladinu dostatocnu na ovplyvnenie pecenovych enzymov.

majo2906

dobrý deň.
Chcem sa informovať o novom tovare ktorý má prísť na slovensko či bude obsahovať produkty ako B-6, horčík-chelát, curcumin.Ďakujem.

elessar

vdaka RNG. este nieco - uzivam tvoje GSE (vo forme tabliet) na zapal mechura. zatial kazdy den 3 tabletky (dnes je to iba druhy den). chcem sa opytat ako dlho treba brat GSE a ci stale 3 tabletky denne + niekde si varoval pred spojenim antidepresiva a grapefruity - vztahuje sa to aj na GSE?

RNG

elesar, problemy vnutorneho ucha su nasledky zapalov z infekcii nasledovane tiez nasimi permanentnymi rezidentmi(herpes, hpv, ebv cytomegalovirus...)
Tieto lekari vobec nediagnizuju, pokial viditelne "nevystrcia rozky". Ale hromady malych zapalov v tele sposobuju cely cas a pre to zdoraznujem stale zvysovanie viralnej imunity