Otázky na RNG

RNG

Silvia a, nevidim ziadny dovod, aby bola medzi spomenutymi liekmi a potravinovymi doplnkami nejaka skodliva kontraindikacia.
Jedine, v com mam problem je pochopit, na co pouzivas Ganaton, ktory potlaca vyrobu kyselin a zhorsuje absorbciu vsetkych latok z jedla, vcitane mineralov a potom mas problemy s kostami.
Alebo pouzivanie chemickych xyzalu a flixonase miesto prirodnych antihistaminov a antialergenik(bromelain, quercitin, vitamin C, boswelicka kyselina, curcumin, GLA, dumbier...).

silvia a

Dobry,chcem sa este opytat ci mozem tie lieky co sme mi odporucil brat s inymi lieky ktore teraz beriem,su to Azitrox-mam ich brat 6 tyzdnov (na chlamidie plucne),Ganaton-zapal zaludka,betahistan-tocenie hlavy,xyzal a flixonase na alergiu,alvesco,probiotika,broncho-vaxom,imunor,je toho vela,okrem toho ma trapi ta krcna chrbtica,a aby som nezabudla na cistu nad lavim okom,ktoru momentalne ziadny lekar neriesi,Dakujem za odpoved.Silvia.........................silvia a, su prostriedky na zosilenie sliach a klboveho vaziva, zmesi na klby a slachy.(glucosamin, chondroitin, MSM, a pomocne latku ako bromelain,
Tiez by som odporucal brat dobru zmes na kosti, niekedu sa stavce uvolnia z ubytku kostnej hmoty.

RNG

Kruhy pod ocami sa kedysi spajali s hemoroidami. To je ale len pravdepodobne legenda, hoci aj legendy maju v sebe casto kus pravdy.
Pre istotu si precisti creva(viac vlaknin sa zide kazdemu=zeleniny a psylium, a probiotika su tiez kazdemu uzitocne)

fffff

ahoj, rng mam problem. môže mať stav organizmu napr. hr. črevo na to že mam kruhy pod očami? tažšie sa mi pozera v tme nejak ma bolieva pod pravym rebrom tak nižšie. a mam trošku hnedkaste fliačiky po tvari a spominane kruhy pod očami

RNG

Majo, mam problem s tou homocysteinovou kombinaciou, totiz B-12 sa cez zaludok zle absorbuje, jedina ucinna forma je pod jazyk a injekcna.
Na stastie B-12 sa v tele buduje a zanika za niekolko mesiacov, takze ho netreba dodavat kazdodenne ako B-6 alebo kyselinu listovu. Takze asi skoncime s osobitne B-6, kyselinou listovou a B-12 pod jazyk obcas.
Skus predajnu v Lucenci, tam je sklad.
Az mi oznamia, co im chyba alebo z coho do mesiaca vybehnu, poslem to.

majo2906

Udajne sa často píše že koenzýmová forma Pyridoxal-5-Phosphate je účinnejšia ako piridoxín-hcl ale mne je jedno aká to bude forma, ak by sa teda dala zohnať a nebudú problémy s dovozom.

majo2906

Dnes som volal do predajne a predávajúca mi povedala že horčík nemáte.
Stress-b komplex som si kúpil a je tam veľa kvasiniek na ktoré mám dosť silnú alergickú reakciu.
Dobrá by bola aspoň 100 mg dávka b6, chcel by som ju skombinovať s horčíkom a biotinom.
Nebolo by zlé kebyže je b6 spolu s kys. list. a b12...na homocysteín, ľudia to vôbec nepoznajú.

RNG

Kilovecka, pozri na temy tetanie, akosi mi to velmi pripomina tie priznaky, nedostatok mineralov.Alebo nejake hormonalne poruchy, ktore tak isto vedu k nedostatkom mineralov.

RNG

Na suche oci pouzivam koloidnu striebornu vodu , spray, niekolkokrat denne.
Slzne kanaliky napadnute herpesom sa zuzia a tak vznikne "syndrom sucheho oka"
Na stastie koloidna strieborna voda to potlaci.Ja nosim so sebou malu flasticku cely cas, aby som si nebrhlil moci(stimulacia slz) a pri tom nenaniesol rozne infekcie do oka .