Otázky na RNG

[zruseny12]

Pekny den RNG,ja psylium pouzivam,raz do tyzdna a teraz akurat som vymenila zeleny caj za urologicky...dakujem-pekny zb.dna

silvia a

RNG,
ten ganaton mi dal gastroenterlog,koli zlci v zaludku,pri vystreni mi zistil plny zaludok zlce,mala som problemi s jedenim a silne krce po kazdom jedle.A tie lieky na alergiu mi predpisala krckarka,su docasne pozajtra idem na alergologiu a tam sa uvidi,ja by som najradsej vysadila vsetky lieky,kedze mam dost velky problem s zaludkom po uziti.

silvus

Dobrý deň, mám otázku pre RNG. Môžem užívať Euthyrox, aj keď mám štítnu žľazu v poriadku? Aké by to malo vedľajšie účinky? Mohla by som dostať aj nebodaj hypotyreózu? Alebo skôr hypertyreózu?
A ešte: čo znamená tá skratka "RNG" ?
:-))) Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

RNG

Maria, ked mas obavu o oblicky alebo creva, najlepsie je si ich pre istotu precistit. Na creva su to extra vlakniny(zeleniny, jablka, psylium) a probiotika
Na ladviny su enzymi a caje(urologicky alebo este lepsie, chanca piedra)

RNG

Sariana, niektore potravinove doplnky su velmi silne koncentrary a ked ich zoberies naraz viacej bez dostatocneho mnozstva vody alebo na prazdny zaludok, mozes mat z toho reakciu
Nove latky, jedla, lieky atd vzdy zacinaj s mensimi davkami a hodne pi.
A mnohe nie su dobre na prazdny zaludok.

[zruseny12]

RNG,myslis,ze ten opuch pod ocami bude sposobeny oblickami?bola som na krv ,ci mi dobre funguju oblicky ,tak ze velmi dobre...aky mas na to ty nazor?/lenze ja stale mam vsetko v poriadku a nakoniec sa pride na to,ze nie a choroba sa len zhorsi...tak sa preto zaujimam aj ja o to...lebo,nerada by som zasa nieco zanedbala...dakujem za odpoved...pekny den...

[zruseny12]

RNG,asi nieco na tom pravdy bude z tymi kruhami pod ocami...asi suvisia s crevami ,travenim...a hemoroidami...nikdy som kruhy pod ocami nemala,az teraz odkedy mam hemoroidy 2st.
probl.s travenim a crevami...sa mi kruhy objavili...ale teraz odkedy som sa zacala liecit,vydno ze sa to zlepsilo,len ma este trapi opuch pod ocami...su obdobia kedy ten opuch nemam,ale niekedy je to velmi zle,a rezu ma oci.../mam aj alergiu,ale zda sa mi, ze to nesuvisi z alergiou,lebo som niekde citala,ze ked oblicky nefunguju dobre ,vtedy sa robia opuchy pod ocami.../

sariana

rng, viem, ze doplnky su neskodne ale predsa sa spytam:
priatel je v poslednom case v strese a kazdu chvilu chory, tak si dal tieto doplnky: stressB, zinok na akne, vit. E, selen. V priebehu hodiny zacal mat bolesti brucha a prehanalo ho. Ma to nejaku spojitost s doplnkami?
Dakujem za odpoved.

romana

Ahoj RNG!
Prosím ťa, kde dostanem kúpiť ten čaj chanca piedra? Názov mi nič nehovorí, hoci poznám veľa čajov.