Otázky na RNG

RNG

bel, ked ti nebudu vediet poradit, mozes sa obratit na moje obchody, tam ti iste poradia a zozenu potrebne doplnky.Dokonca ti ich aj poslu ma postovu dobierku, usetris si nohy aj peniaze.

bel

ešte otázočka, mohla by som dostať dajaký konkrétny názov lieku, alebo produktu a kde by som si to mohla kúpiť, alebo keď v lekárni poviem to, čo si mi napísala oprava(yam,pupalka, damiana, dong quai)budú vedieť, čo mi majú dať, moc dik

RNG

elessar, logika hovori, ze cim menej sacharidov tym mensia potreba inzulinu. A tym menej namahy na pecen a pankreas, ktore su zodpovedne za hladiny cukru v krvi.
Co sa tyka regeneracnych doplnkov, verim, ze maju svoju ulohu aj pri diabetes 1, lebo extra regeneraciu mozu potrebovat v tele vsetky organy.
Poskodenie pankreasu moze byt aj nasimi "permanentnymi rezidentami", hlavne virusami a "autoimunna reakcia tela" moze byt snaha znicit nakazene bunky. V kazdom pripade protokol dr Berksona moze byt aj v tomto uzitocny.
A mozna zvysovanie viralnej imunity alebo aspon pokus o potlacenie virusov v tele moze mat na D1 tiez pozitivny vplyv.
Uskodit nemoze, lebo ziadny z virusov v tele nie je uzitocny, len tam vyckavaju na prilezitost oslabenia tela, aby sa mohli rapidne rozmnozit a nieco v tele znicit.
Opakujem antiviralne:
selen, zinok, l-cystein, aloe vera, baza, astragalus, echinacea, GSE, extrakt z olivovych listov a silne:
chaparal, Befungin, betulin

RNG

bel, potrebujes hormonalne polotovary(yma, pupalka,..)a mineraly na kosti. Snad aj napravit travenie(betain HCl a enzymi)

elessar

RNG... tak som urobil mensiu chybu. ta kamoska s cukrovkou nema druhy typ, ale prvy. platia pre nu rovnake odporucania co sa tyka doplnkov a nizkosacharidovej diety ako pri dm2??? alebo sa to odlisuje a tym padom sa odlisuju aj odporucania??? vdaka

bel

Chcela by som radu, mám rozsiahlu herniu v krížovej oblasti, chodím na ozonoterapiu, v piatok idem tretí krát.
Problémy s chrpticou mám od septembra minulého roka. Bola som v nemocnici na neurológii, kde som podstúpila kortikoidnú liečbu, polepšilo sa mi, ale na marec ma objednali na operáciu. Chcela som sa tomu vyhnúť, tak som podstúpila ozonoterapim v DS. Cítim sa dobre, len už od toho septembra minulého roka, keď som začala rehabilitáciu a pohybovať sa podľa predpisov, drep keď potrebujem niečo zdvihnúť, cítim akoby svalovicu. Niekedy sa zohnem v pohode, ale pri 10-tom drepe si už pomáham rukou. Nerozumiem tomu, veď to svalstvo by malo byť vytrénovane. Poradili mi pridať k strave vápnik, trpím od mlada na kŕčové žili /54/, mám za sebou 3x operáciu a X x sklerotizáciu. Bola som na vyšetrení, že bolesť nôh mám z chrbtice, poraďte, moc dik

RNG

silvia a, zlc v zaludku znamena ze bola plynmi z kvasenia v crevach vytlacena z criev do zaludka
Proti kvaseni v zaludku a crevach si treba zvysit obsah kyselin v zaludku, nie znizit. Viac kyselin nielenze natavi jedlo lepsie aby sa mohlo v crevach absorbovat a nie nestravene hnit a kvasit, ale zaroven potlaci a zabije bakterie v zaludku, cim zamedzi zaludocne kvasenie a sluzi ako obrana proti prieniku bakterii, plesni a inych mikrobov do tela cez zaludok

RNG

silvia, preco by si mala pouzivat synteticky hormon s plno skodlivymi ucinkami, ked ho nepotrebujes?
RNG je skratka z mojho mena a mojej mensej polovicky.