Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

Zensen, hnisavy vacok pod zubom sa da zlikvidovat iontoforezou striebra
Zober si 4.5 voltovu bateriu zapoj na plus pol napr striebornu lyzicku(nesmie obsadovat nikel, len 92.5% striebra a 7.5% medi!)
lyzicku pripz na dasno co najblizsie k vacku a druhou rukou cht minus pol baterie. Niekolkokrat denne 5-10 minut ti tam daju dost striebornych ionov aby znicili nakazu a vacok sa reabsorbuje.

RNG

zz, odporucam enzymaticke cistenie, nizkosacharidovu dietu a niekolko lyzic kokosoveho oleja denne(proti plesniam a candide, ktoru si si vypestoval v crevach ) tiez samozrejme brat probiotika.

RNG

Elesar, zda sa ze tvoja kamaratka je extremne zavirena, a bude potrebovat to najsilnejsi a dlho.
Odporucam astragalus, aloe vera a hlavne velmi silny chaparal.
Autoimunne maju casto pravdepodobny koren vo zavirenych bunkach, ktore sa telo snazi znicit.
To okrem selenu, zinku probiotik a vitaminov C a E,co odporucam kazdemu proti virusoma a inym procesom v tele.

majo2906

Dobrý deň RNG.
Mám smolu že vaša b12 obsahuje kvasinky a dextriny.Dá sa na slovensku zohnať injekčná forma b12?
Potom ked bude možnosť z vašich predajni kúpiť b6 a kys. list. tak by som ich mal kombinovať s mäsom v prípade že b12 neužívam?

zz

rng prosimťa tvoria sa mi vyražky na tvari mam asi cely organizmus nie dobry. čo mam robiť.. strašne vela som pil alkoholu a tomi je iba 19 rokov. sucho v papuli už 2 mesiace neviem čo mam robiť. neska som si dal studenu sprchu a končeky prstov som mal studene biele cele ruky mrazive. zima mi často byva.

elessar

vdaka RNG. ja som pomerne casto v blave a pomerne casto si chodim k tebe do slimaka nakupovat, takze s tym nemam problem.
problem ma skor ta kamoska. ona totiz nielen ze ma diabetes typu 1, ale ma aj odumretu stitnu zlazu a alergie snad na vsetko + velmi casto je chora (najma virusove ochorenia). lekari jej povedali, ze stitnu zlazu jej v ramci autoimunitnych reakcii znicilo vlastne telo (dosledok cukrovky) a ze velmi pravdepodobne jej telo najblizsie zautoci aj na nadoblicky. ja sa do tych veci fakt moc nevyznam...to viem len z toho, co mi povedala. co by si radil pri takomto komplikovanom probleme? (samozrejme berksnov protokol a zvysenie viralnej imunity jej poradim). vdaka.