Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

SAM-e je zatial pridrahy na Slovensky trh a ja osobne som ho skusal a nepracoval ani zdaleka tak dobre ak 3 kapsule St Johns Wort. Nuz ale to je zrejme individualne.takze ho zatial neplanujem dovazat.
Spirulina spolu s mineralmi, to potrebujes aj tak, lecitin radim pouzivat kazdemu, hlavne na cistenie ciev,ale aj na nervove ucely, 1-az 2 krat do tyzdna polievkovu lyzicu. Za 15-20 minut sa rozvari v polievkach a omackach, nezmen i chut.

payn

RNG, este by som sa ta chcel spytat na doplnok sam-e, da sa kupit v tvojom ochode? Spirulina a Lecitin by mi mohli tiez pomoct? A posledna otazka, co si myslis o tomto holisticshop.cz
su to len vyhodene peniaze, alebo to aj naozaj nieco robi?

RNG

5-HTP ber hlavne na vecer. lebo obsahuje aj trochu uspavajuceho valerianu obvykle.
Rano ber napr lyzicu kokosoveho oleja, extrakt zo zeleneho caju a Stress B, pripadne B-12 pod jazyk(sublingual)
A mal by si cvicit alebo aspon chodit na prechadzky s intenzivnym brusnym dychanim

RNG

ZZ, kokosovy olej sa vytazuje roznymi sposobmi z kokosovej drene.
Extra panensky je vytazovany zo zelenych kokosovych orechov, kde dren je nie celkom zrela.
Komercny je vytazovany zo susenej duziny zrelych kokosovych orechov(padaju na zem)ktora sa nazyva kopra a ten olej sa vytazuje uz za pomoci tepla, extrakcnych chemikalii a podobne a niektore sa rafinuju na pouzitie v jedle, ine len na pouzitie v kozmetika.
Ja odporucam len panenske a extra panenske.
Bod topenia kokosoveho oleja je 26 stupnov celzia, preto ho mnohi poznaju ako "kokosove maslo".
Ja ho pouzivam na jedenie(velmi silny zdroj energie, lahkostravitelny) moja zena miesa na varenie kokosak a olivovy olej, pouzivam ho na telo po kupeli a podobne.
Ma jemne antimikrobialne a protirakovinne vlastnosti, medzi mikroby patria aj kvasne a plesnove infekcie.
Nizkosacharidova dieta:
bez chleba, peciva, cukrov,zemiakov mrkvy,sladkeho ovocia, ovocnych stiav, ryze,....

payn

RNG, trpim socialnou fobiou a v poslednom case mam aj dost silne depresie. Kazde rano zoberiem kapsulu 5-htp a podla potreby st.johns wort, ale moc to nepomaha. Ked vezmem naraz 3 kapsule, tak po 1,5-2 hodinach ma to trocha ukludni, ale zasa sa citim unaveny a nedokazem sa moc sustredit. Rozmyslal som ze este objednam Stress-B, horcik a zinok. Vedel by si mi este nieco poradit, co by mi mohlo pomoct? dakujem.

zz

rng a prosimťa aky kokosovy olej čo to je? tekute? ako napr. olivovy olej? alebo je to mastička? a to mam jesť? aky použivaš konkretne ty?je aj v tvojej predajni niečo?

RNG

majo, kvasinky v sublingual B-12 nie su ale niektore ich produkty mozu byt(manoproteiny)
Co maju v injekcnej forme sa musis spytat lekarov a farmaceutov. Ja som len potravinovy doplnkar.