Otázky na RNG

vinea

Rng prosim Vas poradte-mama má ist na endoprotézu kolena,mala krvné zrazeniny je niečo čo by tento stav upravilo,prosim pomožte.

fidorka 2

ahoj RNG, set NAP je už zaplatený, len neviem ako ho mám užívať, nakoľko neovládam AJ. Trpím na chronickú giardiázu /lambliázu/ už 12 rokov, a lieky antiparazitiká+ATB mi pomáhajú len na cca 3 mesiace. Napíš mi prosím podľa ktorej schémy na príbalovom letáku mám postupovať. Písala som Ti meil, ale asi si ho nedostal.

sophia

RNG skutocne Vam dakujem poprosim Vas este aky druh vysetrenia by mu presne urcilo pricinu jeho bolesti okolo pasa,....moze to byt pruh alebo vnutorne krvacanie...kam ist k lekarom...DAKUJEM>>>

RNG

Bolesti su zo zapalov.
Zapaly su z alebo nahromadenych drazdiacich odpadovych latok
alebo z nejakej mikrobialnej cinnosti.
....
Nahromadeny odpad sa da odstranit enzymami branymi na prazdny zaludok.
.....
Zapaly mozno adresovat protizapalovymi(quercitin, boswelic acid, bromelain, GLA, dumbier, vit C a E)...)
....
Infekcie mozno adresovat roznymi antimikroboalnymi prostriedkami(GSE, Oreganovy olej, extrakt z olivovych listov
a viralne adresovat napr aloe vera, L-cystein alebo velmi silny prostriedok,chaparal.
Ak ma blokadu v cievach(krvna zrazenina) musi si ju rozpustit napr nattokinazou alebo serrapeptazou(tiez nattozyme a serrazyme). Ciastocne pomoze aj bromelain a heparin.

sophia

RNG prosim moj partner ma dlhsi cas hemoroidy a krv v stolici a posledne mu doktorka pichla injekciu vnutorne na znizenie krvacania.odvtedy ho ma este vacsie -po tej injekjcii- plus ma neznesitelne bodave bolesti okolo celeho pasu-waist-cele to pasmo zaludka dokonca aj oblast pohlavnych organov.cO TO JE???doktori nevedia DAKUJEM!!!!

RNG

Samento je vytazok z Vilcacory(uncaria tomentosa, cats claw), kde jedna ciastka, ktora tlmi ucinnost(TOA=tetra cyklicke oxindolove alkaloidy) je vynata a extrakt obsahuje len ucinne POA
Penta cyklicke oxindolove alkaloidy.)
.....
Ten druhy(firma NOW) je len alkoholicky vytazok z uncarie, bez urcenia koncentracie, odhadujem na obvykle 1:4, tj 20 % je bylinny obsah.
Takyto vytazok si moze kazdy spravit zmiesanim 40% vodky 8dcl s 200 gramami vilcacory(una de gato.), odstat 2-3 tyzdne, kazdodenne pohrkat s flaskou.
Alkoholicke vytazky(tinktury ) su notoricky ovela drahsie, nez cele byliny.

RNG

Majo, to bude dost tazke, na dextrin som alergiu este nepocul,ale je mozna.
Na stravenie dextrinu potrebujes amylazu, a nedostatok amylazy je velmi zriedkavy.Sice pepsin a amylaza potrebuju kysle prostredie na ucinnost a ked mas malo, kyselin, mozes mat reakciu . Neviem.

majo2906

Ked kvasinky b12 neobsahuje tak určite je problém v dextríne, takisto aj bromelain ho obsahuje a je pre mňa nevhodný.Je šanca že u nás zoženiem b12 sprej kt. by neobsahoval dextríny ani podobné odrody sladidiel?

Alternativa

Bachove esencie sa nepouzivaju pre efekt aromoterapie, Bachove esencie sa uzivaju. A moj nazor je, ze riesenie mnohych aj ozajstnych problemov mozno vyrazne podporit stabilizaciou psychiky, a teda cimkolvek, co nam umozni kvalitnu relaxaciu /napr. aj aromoterapiou/.