Otázky na RNG

majo2906

Dobrý deň, zrejme dextrin je vyrobený z kukurice alebo niečoho iného, možno že aj preto že som hypersensitívny jedinec a mám autoimunitnú chorobu-celiakiu, ale viem že dextrín mi skrátka nerobí dobre...už tri doplnky ktoré ho obsahovali mi spôsobovali rovnakú reakciu, niečo podobné je aj maltodextrín ale o čosi menej.

RNG

dfaaaa, neviem, co sa im tam deje s internetom, kazdu chvilu maju problemy. Pre istotu by som objednaval telefonicky, pokial nenajdu nejaky spolahlivy internet.

RNG

Elka, na odsranenie cyst treba enzymi, enzymaticke cistenie a casto spominany jod, ktory je potrebny pri vyrobe enzymov, a ktoreho my suchozemci mame katastrofalne malo. A tabulky odporucenych dennych davok su zastarale.
Tema bezala casto:cysty, myomy, hrcky...

RNG

959, natrium=sodik mas trosticku nizsie, ako tabulkovy, ja celkom nesuhlasim s tymi tabulkami(kontraverzia, rozpor s niektorymi hodnotami), ale znamena to len, ze malo solis, alebo ze telo nepotrebuje tolko sodika a vylucuje ho.
Bilirubin je z pecene, ta sa ti zrejme este stale len regeneruje. Dufam, ze ti pojde dole. Inac nie je to nic kriticke.

RNG

Clup, syn ma nieco zakuklene v tele
ATB neadresuju virusy, plesne a kvasne infekcie. Dokonca su urcite bakterie, ktore su na ne rezistentne. Treba prejst na sirokospektralnejsie antimikrobialne.
Odporucam GSE, oreganovy olej a na regeneraciu pecene aspon 3 tyzdne protokolu dr Berksona.
No a samozrejme selen zinok a probiotika.

RNG

terezia m, predpisovanie hormonalnej antikoncepsie, naviac skodlivej chemickej na vyrazky na tvari je absurdnost.
Dehydrotestosteron sa da potlacit aj prirodnym progesteronom, ked uz chces brat hormony na silu ale staci aj zinok a odmorenie tela od skodlivych tukov(vysychavych=znicenych rastlinnych)

RNG

dena, vzdusne alergie sa nedaju vyliecit. Da sa len posilnit telo, tak aby si vedelo s alergenmi poradit a stlmit privysoku histaminovu reakciu.
Spomeniem znova Quercitin, vitamin C bromelain, dumbier...

959

RNG dobrý deň. Chcem sa ťa opýtať. Bola som na gastro ešte pred mesiacom a robili mi vyšetrenie krvi, žaludka, pankreasu žlčníka, stolice, proste na všetko. Všetko bolo OK, predstav si, zazrakom aj draslik bol v norme, len sa ťa chcem opýtať, že mala som nizke hodnoty NATRIUM-S /min. je 136 a ja som mala 131mmol/l/a zvýšený bilirubin /najvyš. ma byť 20,5 umol/l a ja som mala 29,0.
Prosim napiš, najma to Natrium, či je to zle, alebo nie, keď je nižšie a naopak bilirubin keď je o niečo zvýšený. Ďakujem.