Otázky na RNG

majo2906

Dobrý deň...skúšam pankreatin aj multi-enzymi, dokonca aj jod.Cítim zlešenie stavu ale alergie nechcú zmiznúť, aj quercetin a turmeric užívam.Možno to nebude alergia ale strašná precitlivelosť imunity na všetko možné.Nemával som nič podobné ale odkedy sa mi prejavila celiakia tak sa na mňa lepí všetko ako mucha na hovno :}Treba to brať s humorom.Ak by ste aspoň zohnali bezdextrinové doplnky ako b-complex, bol by som veľmi rád, lebo z biochémie viem že enzými potrebujú aj koenzýmii na to aby metabolizmus dobre fungoval.Navyše mám znetvorenu floru tak pochopiteľne mi telo netvorí dostatok béčiek.Neviem si predstaviť čo som mal v črevách ked som dostal celiakiu a napchával som sa sladkosťami a atb.Viem že to nejde hned, dať si telo doporiadku len tým že človek zoberie nejakú zázračnú tabletku.Zdravo sa stravujem aj cvičím...dokonca používam dýchací trenažér, ten trenažér je naozaj asi najlepší doplnok, lebo človek sa musí s ním potrápiť, nie ako s tabletkou kt. si hodi do úst.Zohnal som si b12 injekčnú formu, uvidím či mi pomôže.Každopádne ak by ste doviezol k nám bezdextr. doplnky ako b-complex, bromelain tak určite si ich kúpim, naraz aj po 5 balení, takže sa nemusíte báť že bude sadať ne ne prach...to vám môžem zaručiť, škoda toho bromelainu lebo s quercetinom by to bol dobrý booster na alergie...cítim ked si dám ananás ako mi vyťahuje sople s nosa a voľne sa mi dýcha.

elessar

QWERTY...RNG ma obchod na Halkovej v OD Slimak. vyslapes na prve poschodie a tam to uz musis najst aj keby si nechcela :)))

qwerty

RNG prosim ta, ta vasa predajna je na Halkovej 1? lebo som tam dnes bola a neviem ci som zabludila alebo mate uz ine otvaracie hodiny? na stranke je ze do 18tej, a tam bolo do 17tej. aj nazov mal ten obchod iny. tak neviem ci to je nejaka ina predajna, alebo to ste vy, len mate zmenene hodiny.

elessar

RNG...chcem sa opytat na davkovanie GSE. kupil som si u teba v obchode tabletky (125 mg) a beriem na zapal mechura 3 x 1. ako dlho je potrebne brat takuto davku aby bolo GSE ucinne? vdaka.

RNG

dfafa..., skus B-12 pod jazyk.
Inac je to casto z prisadnutych ciev, priskrtenej cirkulacie.
Najnovsie to lekari korunovali nazvom "syndrom nervoznych noh".
Zrejme potrebuju viac pacientov....

RNG

Jujha, octy potlacaju ciastocne apetit(chut)na jedlo.
Kokosovy olej je sucastou protiplesnovej a hlavne proti candidovej diety.
Ja viac zdrojov na Slovensku, aj moje obchody aj ini.
Ale je to potravinovy doplnok, vlastne potravina, takze ju nehladaj medzi liekmi

usiko

zyzy...no, ja som baba, ak to nevadi....teraz ju nemam, ale mavala som mykozy dost casto, je to sposobene nespravnou stravou, vela sladkosti, vyprazane jedla, zle kombinacie potravin, ziadna surova, ziva strava.....teraz robim vsetko oki, ale ako prevenciu chcem nieco brat....dalsia vec, beriem teraz antibiotika a tie nicia vsetko dobre aj zle v tele....tak som nasadila kopec probiotik ale aj tak, este nieco chcem....

RNG

Huhu, bolo tu plno clankov na plesne a kandidu. Ja som v nich radil nizkosacharidovu(ultranizkosacharidovu dietu) s kokosovym olejom a protiplesnovym oreganom. A probiotikami