Otázky na RNG

dfafasfadsfsadfdsa

rng mam taky problem často mi zvykne pulzovať hocijaka čas tela napr pod stehnom sa mi trasie . často aj na lavom oku mam taky pulz. potom na lici. da sa to nejak vyliečiť? su to nervy?

jujha

rng na čo je dobry jablkovy ocot. som počul že rano na lačno sa zvykne za lyžičky si dať. je to dobre aj na kandidu? alebo k čomu to je dobre? a olivovoy olej sa tiež zvykne na lačno rano? a kčomu je zase tetno dobry.. a kde kupim kokosovy olej? v lekarni som ho nezohnal. kolko asi stoji?

usiko

dobry den, rng,
mohli by ste mi poradit, co je ucinnejsie proti kandide - oreganovy olej alebo kokosovy olej....kokosovy mam......a ako ich brat ako prevenciu....dakujem....

huhu

ahoj rng prosimťa čo by si mi radil. ak mam zaplesnene telo a mam brat dlhodobo lieky roaccutane. mam suchy jazyk s bielym povlakom, suche lepkave pery, to všetko z alkoholu. môžem brať tieto lieky? na akne. alebo mi to len zhorší? a ktore konkretne probiotika si mam kupiť kde su tie miliardy?

RNG

Fidorka2, konecne som v robote nasiel zapratanu knizocku z NAP, protiparazitickeho 20 denneho programu.
Vo vnutri knizocky je Handy chart, co je program na davkovanie.
Zacina od 1 kvapky zeleneho extraktu, jednej kapsule Wormwoodu(palina prava) a 3x1 kapsula mletych klincekov(Clove)
Kazdy den sa to zvysuje, na siesty den zoberies 2 lyzicky zeleneho extraktu do sialky vody a postupne vypijes.Dalsie 2 lyzicky az o tyzden.
Wormwood tam postupne stupnuju az do 7 kapsul denne a od 17 dna je to 7 kapsul raz za tyzden.
To iste je s klincekamiv v desiaty den je to 3x3 kapsule, v jedenasty len 3 kapsule a az v osemnasty dalsie tri kapsule.
Vsetky tieto veci sa beru na PRAZDNY ZALUDOK, kvoli lepsej absorbcii do tela.
.....
Inac na mikroorganizmus Giardia lamblia je ucinny aj roztok GSE , "silny horkac", 60 kvapiek do pol litra vody, postupne pit.

959

RNG a ešte som sa ta zabudla opýtať, že ak by som brala rano nalačno ten Multienzyme, tak je to vlasne na prečistenie celeho tela, alebo na čo?
Vďaka.

olinka4

ahoj RNG nevies nahodou ci psoriaza je nevyliecitelna? cize ked ju raz dostanem, len na malej casti tela, avyliecim sa, moze sa stat ze o rok sa mi vyhadze cele telo?