Otázky na RNG

RNG

Janikitka, mam problem s komunikaciou. Ja som v USA a pokial mi konatelka neoznami, co sa predalo alebo co chce aby som poslal, ja o tom nemozem vediet.
A musi planovat do buducna, tak, aby z tovaru nevybehli, lebo dodavka trva 3-4 tyzdne, kym dojde do obchodov.
Niekedy aj dlhsie, lebo obcas aj moj dodavatel nema vsetko na sklade a casto cakam aj vyse tyzdna, kym mi to doda.
Az potom to mozem ja poslat a odvtedy je to 3 tyzdne, kym sa to zjavi na polickach v obchode.

jaja

vitamín b (liečivo) a potravinové doplnky- yam, dongquai, minerály na kosti, ľubovník a lactobacily sa neovplyvnujú v účinkoch? dakujem

luse

Dobry den RNG, moja otazka tiez suvisi s tehotenstvom. Planujem otehotniet, cyklus mam pravidelny, s otehotnenim problem nemam, len by som sa chcela poistit a brat nejaky zensky doplnok. Mozem brat Dong Quai? Pijem (nepravidelne) alechemilkovy caj. Tiez by som chcela zacat brat nejake vitaminy(v jednom) pre tehotne.Mate vo vasich obchodoch nieco pre buduce mamicky? Ak nie, tak co by ste mi odporucil brat (v akych davkach) ako pripravu na tehotenstvo a aj pocas tehotenstva.Beriem pravidelne, ester C, probiotika, zinok, selen, rybaci olej, spirulinu, lecitin, vela ovocia, zeleniny, pravidelne cvicim.Vopred dakujem za odpoved.

janikitka

Dobry den, prepacte, ze sa opat ozyvam ohladom doplnania tovaru do predajne v Bratislave, ale napriek 2x rezervacii na probiotika a dnesnom telefonate do predajne, opat UZ nie su, lebo im doslo 7 ks a zoznam cakatelov je podstatne dlhsi uz od skorsich terminov... Chcem Vas poprosit, kedze pani predavacka tvrdi, ze s objednavanim pre Bratislavu je strasny problem, ci by ste nemohli nejakym sposobom zakrocit, lebo ludia su nespokojni viaceri...a i napriek rezervacii a domahaniu sa, neda sa absolutne k niektorym doplnkom dostat. dakujem, pekny den.

RNG

Na upravu hormonov:
Yam 2x1 gram
Pupalka(olej) 3x1 gram
Damiana 2x500 mg
Dong Quai 2x500 mg
To by malo znizit zaroven aj prolaktin. Pripadne je aj krem s pridavkom progesteronu(prirodneho), ktory si natieras na vnutornu stranu stehien, cca 1 lyzicku denne.(obsah 480 mg progesteronu na 1 oz kremu=28.6 gramu)

vinea

RNG,prosim poradte,čo by mi mohlo pomoct k otehotneniu ,jedno dieťa mám a najmenej 3 roky sa snažíme o druhé,mám rozhadzaný celý hormonálny systém a doktori mi nevedia pomocť.Ste moja posledná nádej prosííím.

RNG

cibulka, polovicna davka protokolu dr Berksona pre deti.
A mal by brat aj nieco sirokospektralne antimikrobialne, lebo ma v tele daco aktivne. Klby sa nezapaluju len tak sami od seba.

majo2906

OK budem veľmi rád ked niečo nájdete bez sladidiel a škrobov.Po cvikle ma vždy sušilo a často som to podcenil a nepil vodu.Teraz mám možno kamene, lebo niekedy ma pichá v obličkách.Ale myslím že pohybom a dostatkom vody sa to rozbíja.