Otázky na RNG

elessar

RNG...chcem sa opytat na jodovu tinkturu. prvykrat som si dal pod pazuchu 10 kvapiek a flak mi zmizol takmer do rana. druhykrat som si dal tiez 10 kvapiek, ale flak som mal rano skoro taky ako aj vecer. znamena to, ze moje telo ma teraz dostatok jodu a staci, ked si tinkturu budem davat povedzme raz za 2 tyzdne? vdaka.

elessar

RNG...no to s tymi probiotikami v blave je fakt. niekde si pisal, ze zatial su tvoje predajne na slovensku stratove. je ti nechcem kafrat do biznisu :))) ale dovolim si tvrdit, ze minimalne z probiotik by si mal vacsi zisk, keby si ich posielal vo vacsich mnozstvach. hned ako pridu, su totiz vypredane...ja uz cakam asi mesiac a zatial si vypomaham menej kvalitnymi a drahsimi produktami, ktore ponukaju lekarne. neber to ako kritiku, len ako nejaku spatnu vazbu od zakaznika :)))

janikitka

A mohol by si kontaktovat konatelku? Mozno ona ani nevie, co sa deje v Bratislave... Bola by skoda, ak by ludi odradila tato situacia, lebo naozja je to neprijemne, ked clovek caka uz tri mesiace... Velmi pekne dakujem.

RNG

Nejake jedlo potrebujes na lepsiu absorbciu mineralov, ale mineraly potrebuju hodne kyseliny, tak to jedlo musi byt male, aby bola v zaludku dost silna koncentracia kyselin na absorbciu mineralov. Podla moznosti by malo byt nieco bielkovinne, kusok masa, kus syru a pod.

jaja

vznikli tam nezrovnalosti s tými minerálmi na kosti- pred, počas,po jedle... nechcem si spomaliť trávenie... tak kedy je to najvhodnejšie aj bez spiruliny?

RNG

jaja, pupalkovy olej pomerne rychlo oxiduje, takze sa velmi neodporuca skladovat v tekutom stave.
Vo forme zelatinovych toboliek je pomerne dobre chraneny proti oxidacii.
Kedze chceme mat cerstvy tovar, potrebujem formu, co vydrzi aspon pol roka az rok. To panenske oleje obvykle nevydrzia, preto vacsina napr panenskych olivovych olejov z obchodu je smradlavych.
Ja poznam rozdiel velmi dobre, lebo som pil v Californii vzorky roznych cerstvo lisovanych.
Nastastie aj tie ciastocne smradlave su stale nezrovnatelne zdravsie, nez oleje vytazene chemicky a upravene tepelne(to su vsetky, ktore nie su oznacene ako panenske=virgin a extra virgin)

RNG

jaja,vitamin B nie je liecivo ale potravinovy doplnok.
Ziadne potravinove doplnky prakticky vzajomne nereaguju(az na vynimky) a tvoje sponenute rozhodne nie.