Otázky na RNG

janikitka

Dobre rano, velmi prajem obchodu, aby dobre isiel a verim, ze sa komunikacia zlepsi. Ak nie 200 ks, tak tych 100 ks sa podla mojej mienky rozpreda, ale samozrejme chapem situaciu. Velmi si vazim, ze vobec existujete, pretoze ste bezkonkurencne jednotkou ako v cene, tak i v kvalite. Permanentny problem v BA je okrem probiotik, s GSE, pupalka, ak Vam to pomoze pri rozhovore s konatlekou/predavackou. Hej, tiez si myslim, ze predavacka ma v prvom rade vediet predpokladat... Prajem vsetko dobre a verim, ze bude spokojnost. Pekny vikend.

dfasdfdsafasdfsadf

v poslednom tyždni sa mi nejak tvoria viac lupiny, mam mastnejšiu pleť povlak na jazyku suchy lepkavé pery. môže to byť kandida?

kokos

rng objednal som si z tvojej predajne probioticku zmes, oreg. olej a kokosovy olej. doma mam este psyllium. teraz sa chcem spytať že v pondelok mi to ma dojsť a v pondelok planujem si spraviť dvojdnový pôst, môžem to brať aj cez pôst? a ako to mam presne užívať?

cajka

Ahoj.aj ja mam otazocku.ked sa vyhadzujem okolo ust a na brade.ostavaju mi jazvy.a padajumi velmi ulasy.co uzivat?beriem Bkomplex,c,msm,spirulinu,pijem zihlavu..ale nepomaha nic.vdaka

RNG

janikitka, za minule dva roky sa 200 kusov probiotik nepredalo, takze z coho mam ja vychadzat, ked mi nedavaju informacie,o kolko sa dopyt zvysil.
A cim je vacsi predaj, tym je mensia moja strata, takze ja na tom mam velky zaujem, to su moje penzijme peniaze, co idu prec.Dufam, ze v blizkej buducnosti sa ta komunikacia zlepsi a dostanem pravidelne spravy, dokonca mozno sami predavacky budu vediet predpovedat zhruba obrat z kazdeho doplnku aby som im mohol V PREDSTIHU posielat dalsi tovar.

jankita

Rozmyslala som obratit sa na Lucenec, ale aky to ma vyznam smerom k fungovaniu prevadzky v BA, ked budem z BA objednavat pripravky postou ked obchod v BA bol zalozeny, aby si don mohli chodit kupovat ludia z blizkosti? Ako z Kafkovho romanu...

66666

ahojte,čítam tu vaše problemy s objednavaným probiotik a možem vam povedat,že som volala jednej príjemnej pani do obchodu v Lučenci,porozpravali sme sa a mala všetko,ešte aj tie probiotika,nebol problem.........telefonovala som v stredu okolo obeda ači my verite alebo nie už vo štvrtok som mal alistok v schranke,že to mam na poste.......normalne som nechapala.Išla som si preto dnes rano,a od dnes večer pijem probiotika aj zinok.Kus Vas všetkých íutujem lebo ten čas energia,čo vkladate do tej predajne v Blave..........ved vas to musi hodne penazí stat.určite ste viac minuli na telefon ,cestu........a ja som za poštovne platila 60 sk a za jeden den som to mala doma,a to pochadzam z východu......Taka je moja skusenost,,a mam aj kamosku ktora si tiež objednavala z Lučenca a za 2 dni to mala doma,len neviem či treba tie probiotika pit 2 ks odrazu alebo stači 1 denne??????????

janikitka

Ak by skutocne bola zasielka 200 ks realizovatelna, som presvedcena o tom, ze urcite sa preda, ja samotna by som brala min. 10 ks pre moju rodinu.

janikitka

iste, ja som to tiez nesmerovala ako kritiku na RNG, to vobec, ale mam pocit, ze by mal byt informovany a zasiahnut, ak moze. Prajem predajni, aby plnila svoj ucel. Ja nechcem nikomu zle, ale uz sa mi stalo dvakrat, ze rezervaciu mojich tazko nahlasovanych pripravkov pustila niekomu inemu s odovodnenim, ze viac potreboval ako ja a ani nezavolala ako slubila, ked tovar prisiel... dalsi krat som sa dohodla este pred robotou, ze sa stavim, v predajni sa svietilo, mobil nikto nezdvihal, tak som odisla a z prace volala, ze co sa mohlo stat, pani predavacka bola v dohodnutu hodinu v elektre, zabudla... Nemalo by sa to stavat, neposobi to jednoducho dobre. Pani sa sice snazi, ale... Strasne rada by som bola, keby sa to vyriesilo, lebo je to skoda a clovek si pripada ako kedysi v rade na mandarinky pred Mikulasom.:-)Ospravedlnujem sa za priamost, ale dnesny telefonat ma vyviedol z rovnovahy, aj som sa snazila vysvetlit, ze jednoducho sa clovek spolieha na slovo predavajucej a vlastne nakoniec (aspon v mojom pripade) musi mat pocit, ze nedopraje inemu, kt. tie vyrobyky dostal aj mimo rezervacie, lebo viac potreboval... Potom nie je potrebne robit rezervaciu. Ak by bola pripadne potrebna nejaka marketingava pomoc, rada pomozem zmenezovat, mam na to VS a pruzne vybavovanie je mojou kazdodennou pracou:-)Myslim to seriozne vazne.

RNG

Inac porazky a infarkty v civilizaciach(tichomorie) kde maju prakticky len kokosovy olej ako tuk su extremne zriedkave.
Ale akonahle pravidelne dostavaju z pevniny vyrobky s inymi rastlinnymi olejami(nenasytene a znicene vytazovanim a rafinaciou) a margarinmi, hned pocet poraziek prudko vystupil.