Otázky na RNG

RNG

Kokosovy olej naozaj zvysuje hladinu cholesterolu v tele, len zabudli pripomenut, ze je to len o 10 bodov(5%) a ze zvysuje HDL, tj dobry cholesterol.
......
Cele tiahnutie proti nasytenym tukom(tj stabilnym, netvrdnucim) bolo zorganizovane polnohospodarskym priemyslom, ktory chcel potlacit lacne dovozove konkurencne oleje v prospech vlastnych produktov.
Okrem toho cela ta teoria okolo skodlivosti cholesterolov je do znacnej miery umelo vyfabrikovana, aby sa predavali proticholesterove lieky.
Zapchavanie ciev zavisi ovela viac od homocysteinu, ktory zdrsni steny ciev a na nich sa potom usadzuju rozne tuky, hlavne priemyselne poskodene rastlinne(margariny, a trans fats).
Aj samotne cholesteroly su rozne, a vsetky maju svoju funkciu v tele v spravnych mnozstvach.
Zialbohu, nasa pecen produkuje az 80% cholesterolov v krvnom obehu z prebytocnych cukrov, hlavne fruktozy a ked mame prebytky v tele, tak sa nam postupne zapchavaju cievy.
Preto zdoraznujem pravidelne precistovanie ciev lecitinom a branie B vitaminov (B-6, B-12 a kyselina listova zneskodnia homocystein)

kokos

citala som ze najviac nasytenych mastnych kyselin obsahuje kokosovy a palmovy tuk. vraj viac ako zivocisne potraviny. a tieto kyseliny vraj zvysuju hladinu cholesterolu. staci vraj aj kokosova tycinka. a potom co robi lyzicka kokosoveho oleja v tele?

RNG

evcca, co vselico sa deje v individualnom tele je casto nevypocitatelne. Ale taku reakciu na 5-HTP som este nepocul, hlavne nie na tak relativne malu davku.
Ak mas nejaky"unavovy syndrom"aj ja som rano vykapany, ale to mam od mala), hod si hned zrana do pusy lyzicu kokosoveho oleja a pripadne tiez B-12 pod jazyk.
Mne to pracuje lepsie, ako kava alebo silny zeleny caj.
Nakoniec stimulanty len stimuluju a kokos dava priamo energiu telu.

evcca

ahoj RNG, prosim ta, mam otazku, beriem vecer jednu tabletku 5-HTP, mohla by u mna sposobovat neprimeranu spavost a velku unavu aj na druhy den?
dik za odpoved.

elessar

RNG...vdaka za odpoved a prosim skutocne neber to s tymi probiotikami ako kritiku. ja som velmi rad, ze vobec posobis na slovenskom trhu a ze mam prostrednictvom teba a tvojich predajni moznost nakupovat kvalitne vyrobky za zlomok tych cien, za ktore by som ich nakupil inde (ak by som ich vobec nakupil). no a samozrejme vdaka za ten cas, co stravis na tomto fore snahou pomoct. nakolko som videl par neprijemnych prispevkov namierenych proti tebe, chcem ti este vyjadrit podporu k tvojej dalsej cinnosti. ono vzdy sa najde par hlasov, ktore su bezdovodne kriticke, ludia su proste taki. verim, ze nebudem hovorit iba za seba, ked poviem, ze si vazim, kolko toho robis v prospech ludi. aj ked si az za oceanom a tym je to mozno este zlozitejsie.

RNG

Na tie "metlicky(spider veins) su kremy s vitaminom K alebo vytazkom z pagastanu konskeho, ako napr polsky Venitan(1% escinu na vahu)
Inac zvnutra vsetky antioxidanty spruznuju steny ciev.
Zo silnejsich antioxidantov spomeniem vitamin C, E,extrakt z hroznovych semien, alfa lipoicku kyselinu, hloh, vytazky z roznych listov(zeleny caj, cierne ribezle...)farebne zeleniny a ovocia, obzvlast cucoriedky a cierne ribezle atd.

RNG

elesar, ako som povedal, rychlost zmiznutia jodoveho flaku naznacuje telesnu potrebu jodu. Ak ti staci raz za dva tyzdne, fajn.
Treba sa riadit tym, co ti telo naznacuje.
Co sa tyka vypredaneho tovaru, ja mozem posielat len to, co mi konatelka naznaci ze potrebuju. Ja tamojsiu situaciu nepoznam.
Cele, co mozem urobit poslat tam okamzite napr 100-200 flasiek probiotika a dufat, ze sa minie skor, nez vyprsi jeho garancna doba.A co s ostatnymi???
Dufam, ze sa mi to podari vyriesit.....

emmmma

RNG,mam takay probl.ze na nohach sa mi zacali posledny rok vytvarat metlicky a priesvitaju mi cez kozu zily, ale nevystupuju. Doteraz som mala pekne sexi nozky a teraz je mi do placu. Mam 40 rokov. Da sa to nejak podchytit, resp. aby mi zmizli,alebo co mam robit??? A este mi zistili ze mam malo vapnika a este mam problemy so stitnou zlazou(ale je pod kontrolou-beriem euth., tak neviem ci to nema suvis. Porad, prosiiim chcaem byta pekna a zdrava. Dakujem