Otázky na RNG

ustinad

ak mam kandidu tak za aky čas sa dať toto vyliečiť? môže byť kandida spôsobená nadmiernym užívaním alkoholu? a môžem užívať roaccutane ak mam kandidu?

959

RNG, dobrý deň, chcem sa ta opýtať -
dcerka má 7 rokov ma virozu, škriabe ju v hrdle, kašle, ale tvrdí, že ju hrdlo ani nič nebolí. Kupila som jej vit.C-500 a selen-50mg/alebo neviem, čo je to či naozaj miligramy/.Mame doma aj ten l-lyzin s echinakeov.
Napíš, ako jej to mam ordinovať-teda kedy a koľko toho selenu a vit.C a či jej davať al Lyzin.
Alebo porad, čo na to kupovať, keď nas prepadne viroza, aby sme sa z toho dostali čo najskor. Ďakujem.

srdiečko

ahoj rng na perach sa mi občas objaví taká biela škvrnka bud na kutikoch alebo dneska rano v strede na spodnej pere po zotreti slinami sa mi opeť tam po cca 10minutach objaví. môže to byť kandida? aj jazyk mam nejak podozrivo biely

nerozumiem

rng ak sa smiem spytať čo si ty zač? si doktor? alebo skade všetko vieš? si vlastník doplnkov a vyživy? či jak?

utvw

rng prosimťa čo hovoriš na liek roaccutane? je to na akné. velmi to zaťažuje vnutorne organy__? oplati sa to brať alebo nie? bral by si to ty?