Otázky na RNG

RNG

959, antiviralne znova:selen(200 mcg), zinok (50 MG), aloe vera(4x1/2 deci), l-lysin(2x500 mg)GSE (30 kvapiek) oreganovy olej(3x300 mg), baza(caj z kopcom polievkovej lyzice, 2x denne) astragalus (3x500 mg),no a velmi silne antiviralne: vitamin C 1 gram za hodinu!,befungin 7-10 gramov denne, chaparal (2x1 gram denne)
Toto su spomenute INTENZIVNE davky pre dospelych, pre deti je to samozrejme podla telesnej vahy menej.
Vseobecne, so spravnymi velkymi davkami by mal but virus potlaceny za par dni.
Napr tu megadavku neutralneho vitaminu C sam nikdy nemusel brat dlhsie, ako 3-4 dni, potom som ju zmensil na 5 gramov za den alebo este menej.
Vyber si z tychto co chces.
Osobne pouzivam do nosa a oci viackrat denne striebornu koloidnu vodu, denne beriem 200 mcg selenu, 3 gramy vitaminu C a ked citim virus, nekaslem sa a zoberiem rovno chaparal, aloe, GSE a oreganovy olej, lebo s virusami sa vzdy zvezu rozne ine, bakterie a plesnove infekcie.

michael

RNG,chcem sa Ta opytat,trpim castou unavou,zavratmi a tiez som mal uz niekolkokrat kolapsove stavy.Neurolog stanovil diagnozu - vegetativna dystonia.Co by si mi poradil?Mohol by mi pomoct pripravok Ergosum Basis?Dakujem.

www.qmn.sk

RNG

Srdiecko, kandida alebo plesne. Ber probiotika, tie to obvykle vyriesia. V podstate by mal dnes kazdy brat obcas probiotika.

RNG

nerozumiem, spoved som tu uz robil mnohokrat, v kocke som stary pan zo zahranicia(USA) , krajan, ktory sa rozhodol pomoct krajanom svojimi vedomostami z alternativnej mediciny(moj konicek, vyse 15 rokov odoberam mnozstvo lekarskych periodik od znamych svetovych autorit z tohoto noveho odboru) a kedze mnohe z nich neboli na Slovenskom trhu, zalozil som aj svoje obchody, kde sa snazim mat vybrane kvalitne doplnky v klinicky ucinnych davkach za minimum ceny, bez extra reklamy a roznych falosnych prislubov, ze to pomoze" od rastu vlasov cez hnacky az po mozgove poruchy", ako casto pisu domaci vyrobcovia a distributori.

RNG

lea, homeopatika su vec z davnej minulosti, nevedecke, nedokazane a zalozene na predstave, ze to, co ti skodi rovnako ako tvoja choroba ti po roznom rozriedeni pomaha.
Nechapem, ako sa tato stara davno zabudnuta chybna metoda moze tak dlho umelo udrzovat. Jedine, pre co ma uspech je silny placebo efekt, tj ked veris, ze ti nieco pomaha, tak ti to po vacsine aj naozaj pomaha, lebo viera je silny prostriedok na uzdravovanie.
Ale ja ju radsej kombinujem s klinicky ucinnymi potravinovymi doplnkami....

RNG

Kokos, psylium beries s vela vodou.
Kokos mozes brat bez problemov kedykolvek , niekolko lyziciek denne pre energiu a proti plesniam a kvasnym infekciam.
Oreganovy olej je korenina, tu NESMIES brat na prazdny zaludok, ale ked si das psylium a kokosak, uz zaludok vlastne nie j3e prazdny. Berie sa 3x2 kapsulky.

RNG

Cajka, ber viac spiruliny, ta cisti telo a krv. Pripadne skus enzymaticke cistenie, mam ten dojem, ze mas poriadne zamorene telo.
Telo sa v zufalosti snazi vyhadzovat zamorenia(hkavne znicene tuky) cez kozu.
Mala by si brat aj lecitin, suchy cisty granulat 1 lyzicu aspon 2 x tyzdenne,. To cisti tuky z ciev(zlepsuje cirkulaciu), tiez odburava mnohe znicene tuky v tele.