Otázky na RNG

RNG

selen 200 mcg,
sylimarin 900 mg(vytazok z bodliaka ostropestrec mariansky), zvysuje tok zlce a prispieva k cisteniu a regeneracii pecene
alfa lipoicka kyselina 600 mg, silny univarzalny antioxidant, regeneracny pre ine antioxidanty, telo samo ho vytvara, ale dost malo.
To by bol protokol dr Berksona na kazdy den, zhruba 3 tyzdne.
Na streptokoky odporucam nosit so sebou stale flasku a po glgoch postupne vypit kazdodenne roztok 60 kvapiek GSE do litra vody.
Roztok je horky a silne baktericidny, citricidal(ucinna latka v GSE) zabija streptokoky uz v koncentracii 60 ppm a odporuceny roztok ma koncentraciu 1200 ppm.

RNG

bambulka 26, Mycosyst je synteticky protiplesnovy(antimykozny) liek, neodporucam ho predavkovat.
Ak chces ine pripadne brat viacere protiplesnove a protikasndidove, mas na vyber viacere doplnky: oreganovy olej, GSE, lapacho, kokosovy olej, nizkosacharidovu a dokonca bezsacharidovu dietu na tyzden, vyplachy s GSE, koloidnou striebornou vodou, precistenie criev psyliom a nasadenie spravnych probiotik(tam je totiz sidlo vacsiny mykoz, nie vo vagine)

RNG

senties, skus vyplachy roztokom GSE alebo koloidnou striebornou vodou. Kedze ale vacsina kandidozy vyplyva ale z crevnych infekcii kandidy, tam ju treba vyhubit najprv. Na to som spomenul tyzdennu bezsacharidovu dietu s mnozstvom kokosoveho oleja miesto cukrov a hodne zeleniny, lebo treba extra vlaknina na vydrhnutie kandidy z criev.
A samozrejme silne davky probiotik.

RNG

LIzanka, zapaly su sposobene bakteriami alebo plesnami a kvasnymi infekciami. Na tie platia atb ciastocne. Ale su aj univerzalnejsie a sirokospektralnejsie prostriedky proti infekciam, napr par kvapiek GSE do kokosoveho oleja(alebo do kremov na tvar)
Kokosovy olej podporuje cistenie tela(detoxifikacia) tj docasne moze zvysit vylucovanie toxinov(znicenych tukov) cez kozu

RNG

evcca, potreba extra serotoninu je individualna a meni sa kazdodenne podla spotreby(ovplyvnene stravou, stresom,...)
Odporucam od 50 do 200 mg denne podla potreby, Tj. v dnoch, ked nemas pocity uzkosti ,paniky, tlaku a lahko zaspis, tak NIC. Ked mas ale problemy, ber tolko, kolko ti ich odstrani=kolko telo potrebuje v ten den.

RNG

vinea, clostylbegit je madarska verzia clomidu(clomidophen citrate) prostriedku na zvysenie oivulacie. Je velmi uspesny, ale za pomerne velku cenu na bocnych moznych ucinkoch:
www.rxlist.com.
Osobne by som radsej skusil prirodne, napr yam, pupalku a Dong Quai alebo prirodny progesteron vo forme progesteronoveho kremu.

RNG

Unavena stale, zavolaj napr Lucenecky obchod v pracovnom case a pytaj si Ultra KLB6, mozno ho este maju. Zatial mi neoznamili, ze ho vypredali....

navi

RNG prúser. Dnes som si chcel objednať St.Johns.Wort, a neuspel som.Neni a že vraj tri týždne nebude!!! Pýtal som sa v lekárni, čo majú a mali len Deprim, u ktorého denná dávka u mňa vychádza na 9O!!!SK. Prosím, prosím, nešlo by to urýchliť?