Otázky na RNG

RNG

susp.=podozrive, lozisko=utvar, nespecifikovany.
V peceni sa moze nachadzat hromada vseliakych utvarov, od kamenov(odtial sa dostavaju do zlcnika) po cysty a tukove hrcky(tumory) az po rakovinne utvary.
Tie prve ma skoro kazdy.
Ja osobne by som to sledoval a zopakoval MRI po mesiaci, ci sa velkost podstatne zvacsila. Ked nie, tak by som sa neznervoznoval
Ak chces podniknut napriek tomu nieco, ber pravidelne lecitin a najmenej jednu trojtyzdennu davku protokolu dr Berksona.Tiez odporucam brat enzymi na prazdny zaludok(MultiEnzyme, Pancreatine) To ti precisti pecen, a ked sa "susp. lozisko" zmensi, tak to bola len nejaka spina(cysta, tukovy tumor, cholinove kamene...)

akotoje

RNG, myslim, ze toto forum ta stoji dost vela sil. snad aspon niektore z tvojich rad padnu na urodnu podu. ale prosim ta, odpovedz mi uprimne na jednu otazku: tvoja rodina sa riadi tiez tvojimi radami? napr. tvoja manzelka, deti, dalsi pribuzni a priatelia v usa. tiez ta pocuvaju a liecis ich? vyuzivaju tvoje odporucania? pytam sa preto, lebo mam taku skusenost, ze ani lekara jeho vlastna rodina neposlucha. je aj take porekadlo: doma nikto nie je prorokom, co znamena, ze povolanie este nezarucuje, ze skusenosti z neho vyuziva aj sam clovek.vdaka za odpoved.

RNG

TRinicka, progesteronovy krem uz nepotrebujes aj s jamom mozes pomaly znizovat davky, ale odporucil by som ti brat rybaci olej(lososovy alebo este lepsie MAX EPA, 3x2 denne+) a po prvom trimestre aj nejake mineraly na kosti, aspon 1/2 davku zo zaciatku, neskor plnu, so spirulinou. A pokracovat aj pri kojeni. Deti potrebuju plno mineralov na kosti a obvykle ich rabuju z matky a tomu sa da zabranit branim extra doplnkov.

RNG

19 rocny, si poriadne zaplesneny. To bude trvat dlho casu. Odporucil by som ti okrem toho co beries pravidelne aj 3 tyzdnove precistenie pecene(protokol dr Berksona) a plno vitaminu C, aspon 2-3 gramy denne.

tiskar

rng, prosim ako si vysvetlujete vy výsledok magnetickej rezonancie: susp. ložisko v pečeni, podstupil by ste biopsiu alb. operáciu? aku alternativu mame? dakujem.t.

tinocka

RNG,som v pociatocnom stadiu tehotenstva,beriem yam,progest.krem,selen.zinok,jod,multienzym. Ktore produkty mozem brat aj nadalej a kt.by si mi odporucil ty. Dakujem.

19ročný

ahoj rng. presne takto to je: od oktrobra minuleho roka do polovice januara t.roka som skoro každy den pil alkohol. občas som bral aj lieky ale alkohol som neprestal piť. potom v polke januara som si povedal že to musi prestať tak od vtedy som nemal ani kvapku alkoholu v sebe. najprv to bolo niečo strašné. pameť mi nefungovala tak ako mala-dement, silné trasenie tela.. strašne červenu pleť som mal. teraz je to už o 60-70% lepšie ale teraz mavam problemy ako su: strašne suchy jazyk, podnebie akoby tam bol nejaký piesok, nepríjemný zápach z ust, suche lepkavé pery. sa mi zdá ako by mam trošku opuchnutú tvár, pleť je niekedy tak strašne sucha a pod večer sa mi vyhadzuju vyražky, proste pleť je taká bez života, mrtva, zašednutá, troška rapavá. hlavne na tvári. sa mi zdá že vídam aj kruhy pod očami. a často pocitujem aj chlad na končatinach.Všimol som si že sa mi stáva aj to, že ked dojdem domov zo zimy tak prsty na pravej ruke mam červené a na lavej dosť bledé mrtvé. neprekrvenie? teraz som si objednal z tvojej predajne kokosovy olej, oreganovy, a probioticku zmes, domam mam psylium. myslíš že mi to pomôže? tak približne každý druhy den aj pociťujem tlaky do hlavy a vtedy mam také červené oči a vtedy večinou aj ta pleť je taká podvečer suchá bez života. aj v noci ked sa občas zobudim tak v zrkadle mam červene oči - nie vždy. ked sa idem holiť tak vždy pod nosom si porušim zo žiletkou kožu aj ked opatrne sa holim. proste neni v spravnom stave koža. prosimťa dá sa toto všetko časom napraviť? a teraz by som mal brať aj roaccutane. ale neviem či to je dobrý nápad. prosimťa porad mi .mam 19r.

RNG

Striebro je len jedno. Je to prvok. Ciste sa nepouziva. Dnes najobvyklejsia zliatina je 92.5% striebra a 7.5% medi.
Niekedy striebro pokryvaju ultratenkou vrstvou niklu, platiny alebo rodia.Nikel pred dvoma rokmi v Europe zakazali, lebo plno ludi malo niklovu alergiu.
Dokonca "sikovnici" to odklamu tenkou vrstvou priesvitneho laku.
Inac tato zliatina(925) bez pokrytia na mnohych ludoch zcernie po case.
Ked tvoj pot je natolko korozivny, striebro nie je pre teba vhodne.
Poznam zeny, na ktorych koroduje dokonca aj 18 karatove(75%) zlato....