Otázky na RNG

elessar

RNG...ahoj, chcem sa ta opytat, ci moze betain hcl uskodit niekomu, kto ma helicobaktera, aj ked sa mu ten helicobakter nijako neprejavuje. vdaka

didka

Prosím Vás neviete mi niekto poradit z coho uz mam 6 dní zalahnute v usiach, slabo pocujem a strasne mi hučí v hlave. Liecim si este chripku, ale som uz zufala z tych usi. Ak niekto vie, co by pomohlo, dakujem vopred za radu.

RNG

payn, ucinna latka(rosavine) tam nie je uvedena. Davka extraktu(100 mg) nespecifikuje extrakcnu koncentraciu.
Jedine, na co mozem teda komentovat je velmi vysoka cena, tak ako aj ine z tejto stranky.

RNG

ninik, to mozu byt priznaky privela veci. Odmhormonalnych, cez traviace, tetanicke priznaky(telo vyrabovane od mineralov), zle travenie, parazitne kultury v crevach, ktore sa telo snazi vyhodit.
Odporucam brat probiotika na vecer s jablkom,
aspon jeden tyzden GSE(pre istotu proti nakazam)
Dobru mineralovu zmes na kosti s plno spirulinou
lecitin na cistenie ciev(1 lyzica 2 x tyzdenne)
pripadne brat s jedlom Betain HCl a multi enzymy.

RNG

Majo, aj Multienzyme obsahuje vytazky proteolytickych(bielkovinnych) enzymov z kvasnych kultur aspergilus oryzae a aspergilus meleus.Av to bez velkej reklamy...
Ale neviem kolko tych enzymov specificky rozbijajucich lepku je v oboch produktoch

RNG

fidorka 2, nizke hladiny serotoninu a hormonu Melatoninu sposobuju casto nespavost. Melatonin sa dodava v davkach 3 mg pred spankom,
na serotonin je 5-HTP 50 az 100 mg pred spankom. Da sa zvysit, ale neodporucam nad 200 mg
Akonahle sa v tele "biologicke hodiny" napravia na pravidelny spanok, mozno postupne davky znizovat, dokonca kompletne vynechat.
Su aj ine-vyslovene uspavadle, ako valerian, pastierska kapsicka, chmel ...

payn

Ahoj RNG, chcem sa spytat na doplnok Rhodiolin od firmy CaliVita? Vedel by si mi poradit ci sa to oplati kupit? je tam dostatocne mnozstvo ucinnej latky? www.profitsport.cz

ninik

RNG, prosim ta porad.po prode mam daku vpadnutu chrbticu medzi lopatkami, takzo sa mi dycha, chodim na rehabilitacie, ale nepomahaju.zrazu pride na mna taky stav, zimomriavky, trias, zimnica, nasledne teplo, dakedy hnacka a pocit ze za chvilu umriem.poslali ma uz aj na psychitriu doktorka napisala ze vegetativna dystonia, co ani neviem co je dala mi dake lieky proti depresii, lae mne to nepomaha.podla mna som psychycky OK, len to dychanie!!!!!Vsetky vysledky mam OK, krv, EKG, mam mierne zvacsenu stitnu zlazu, ale lieky soim uz vysadila, mala som vedlajsie ucinky, ale krv ohladom ŠŽ, je OK..fakt som v koncoch, budem rada, ak sa mi ozves a pomozes mi.dakujem velmi pekne.