Otázky na RNG

majo2906

Dobrý deň.Kúpil som si od vás biotin a trochu som si prezrel firmu swanson kt. ho vyrába a pozerám že majú dobré ceny a neobsahujú po väčšine alergické plnidlá ako sú dextriny a iné.No ale k veci...okrem toho som si obhliadol enzými a našiel som že majú enzými ktoré štiepia lepok.
-odkaz odstránený-

Tento produkt by bol pre mňa ako stvorený, nie len na odstránenie lepku z čriev ale aj na konzumáciu ovsených vločiek ktoré by mi veľmi pomohli.Ked som ich jedával s ľanovými semenami, nemal som problémi zo zápchou a ovos asi obsahuje nejakú veľmi dôležitú látku na kožu, lebo vždy po jeho konzumácii sa mi vybielila pleť a vyzerala mladšia.Nebol by problém keby ste objednal naraz aj 20 prípravkou, ja by som si ich kúpil do zásoby a poznám aj iných ľudí čo by ich chceli, takže predať sa určite predajú, to vám zaručujem.U nás sa liečenie celiakie robí iba jedným spôsobom = vylúčiť lepok zo stravy.Vedel som že existuje niečo, čo urýchli toto ochorenie a mám šťastie že som našiel vás a poradil ste mi.Už sa pomaly môj stav zlepšuje, hlavne psychicky sa cítim v pohode a už nemám prejavy mierneho autistu ako predtým, bál som sa ľudí a najradšej som bol sám.Neviem ako sa vám mám podakovať...asi len moja spokojnosť vás môže tešiť, že ste pomohol človeku ktorý bol naozaj zúfalý a nevedel ako si zlepšiť zdravotný stav, hlavne po psychickej stránke.

fidorka 2

RNG, poraď mi prosím nejaký dobrý prípravok na spanie, nakoľko už dlhé roky trpín nespavosťou, beriem každý večer 1 hypnogen lebo bez neho nie som schopná zaspať, a aj tak som už o 3.00 h hore a do rána už nezaspín a chcela by som prejsť na nejaký prírodný doplnok na spanie, do Teba

19ročný

čo mi je? ked som bol každy den ožraty a to tri mesiace? pil som jak studňa už nepijem vobec ale čo mi teraz je??

devetnasť

aky môže mať vplyv moj organizmus na pleť? mam taku skazenu pleť. štvrťrok som pil vela. ale chcem sa spytať ako to napraviť. už nepijem 3 mesiace ale mam vyražky. skazenu pleť.

RNG

Novasprava, ten obal chrani probiotika pred zaludocnymi kyselinami a rozpusti sa az v crevach.Takym sposobom dostanes plnych 3 miliardy do criev, nie ovela menej, ako zvysok neznicenych zaludocnymi kyselinami, ako je to s vyrobkami nechranenymi proti kyselinam.

RNG

novasprava, 1 kapsula obsahuje 3 miliardy a cez noc spravne vyzivena v crevach(jablko) vytvori stovky miliard. Pouzit 4 naraz je 4 x tak ucinne, snad cerstvo pocas brania atb. a po antibiotikach by som to raz-dva krat spravil, ale nemyslim, ze pravidelne to robit ma zmysel.
Vpodstate ked mas dobre osidlenu floru a nemal si hnacku alebo nebral atb. staci brat probiotika (pre istotu) len raz tyzdenne.

RNG

Usiko, ked pouzivas probiotika a davas si pozor aby si nezjedla privela susenych slivak, nemusis mat obavy.
Slivky totiz obsahuju hlavne fruktozu a erytritol, cukor ktory sa v tele vyborne absorbuje ale za par minut vypadne z tela von cez moc.A to az 95%!!!. Takze nezivi kandidu, a je vhodny pre diabetikov.
Chyba je, ze je zatial pridrahy(20 nasobok obycajneho cukru+)

RNG

19 rocny, priznakov candidi je velmi vela, od slabosti, malokrvnosti, hnaciek, vyrazok, u zien vytokov ....
Kandida okupuje hlavne traviaci trakt a zistuje sa zo stolice.
Mame ju prakticky vsetci, ale u niekoho je jej privela a skodi a pre to ju treba potlacit.
Odporucene potravinove doplnky a bnezsacharidova dieta sa o to postaraju