Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

clup

Dobry vecer, RNG! Dakujem za radu (syn sportovec, vysoke ASLO...). Opisal si mi, ze treba sirokospektralne antibiotika. Synovi robili citlivost na ant a prave penicilinove vysli ako najucinnejsie.
Prosim, dovysvetluj mi este tvoje doporucenia: GSE,3 tyzdne protokolu dr. Berksona, selen, zinok - ake su to pripravky, ci pomer uzivania? Dostanem ich v BA na Halkovej?
Probiotika uziva dlhodobo - Nutrolin B.
DN-aza od sportovej lekarky je negativna, avsak vysli pozitivne streptokoky v nosohltane, cize do zataze ho nepustila. Cakame opat na opakovane odbery 6. 5. 2008. Cakame a cakame. Pomoz, prosim. Dakujeem.

bambuľka26

RNG, prosím poraď mi, uniká mi moč, v kuse, ako chodím, ešte aj ako sedím. Mám 53, po hysterektómii 8 rokov, zatiaľ bez problémov, a teraz sa pridali nenormálne návaly. Užila som Mycosyst 150 mg 1 tbl.ešte mám jednu, môžem si ju dať?
Môže to byť spôsobené dobratím penicilínových antibiotík? Mám pocit, že sa mi všetko tlačí zo spodu von, je to zlá a nepríjemná bolesť! Ďakujem

senties

RNG
mozes mi prosim ta poradit ako sa zbavit vaginalnej kandidozy,trva uz pol roka a stale sa mi vracia.Pouzivala som canesten,teraz capiky s probiotickou kulturou a nic

lizanka

dobry vecer RNG, potrebujem poradit...mam akne, 2 a 1/2 mesiaca beriem denne 800mg yam a 50mg zinok, kazdy vecer moc. ked som s mocom zacala, vysledok bol perfektny, ale teraz(po 3,5 mesiaci) som naspat tam, kde som bola. zivotospravu som upravila.

1.je mozne, ze na zaciatku urinoliecby doznievali ucinky antibiotik, ktore som vtedy lokalne pouzivala a preto sa plet vycistila? lebo moc mi uz nezabera

2.preco zhruba den po naneseni kokosoveho oleja ako masky pozorujem zhorsenie pleti?

dakujem

vinea

RNG prosim o radu-chcem otehotnieť ,nedozrievajú mi vajíčka nemám ovuláciu lekár mi predpisal clostylbegit,aký máte názor na tento liek poprípade ,ako by ste tento problém riešili Vy.Vopred Vám dakujem.

unavena_stale

este jedna otazka: niekde si spominal aj pripravok KLVB6, mas ho aj ty? lebo v zozname na doplnky.com nevidim.

RNG

19 rocny, dlhodobe poskodzovanie sa neda kratkym procesom odstranit.
Na ceny zavolaj moje predajne, z Lucenca posielaju aj na dobierku.
Jedna sa o
sylimarin(milk thistle) 900 mg denne
Alfa lipoicka kyselina, 600 mg denne
selen 400 mcg denne

RNG

Unavena, lecitin, cisty prasok je viacmenej rovnaky od kohokolvel. Najdes ho aj v mojojich obchodoch, aj v inych.
Zavolaj, usetri si nohy.

19ročný

a pomôže mi to... lebo už nemam na to nervy. aj ked sa to zlepšuje postupom času. ale ked ste mi napisali že dlho času tak som stratil motivaciu. ten kokosak stačí tri velké polievkové lyžice za den? a kolko stoji protokol dr. berkinsona? cena ma zaujima. jednoznačne ho kupim z vašho obchodu. len potrebujem vedeť cenu.