Otázky na RNG

RNG

Kackaa, to hranici na reklame, mozem ale spomenut vyrobky, ktore predavaju aj druhi, ako LKVB- alebo Ultra KVB-6, co su mierne prostriedky na chudnitie.
Tak isto ciastocne potlaca chut chrom.
Ale silnejsie su kombiancia extraktu zo zeleneho caju a alfa lipoickej kyseliny a este silnejsie termogenicke zmesy ako Xtreme lean supreme, ktora obsahuje velke mnozsto kofeinu z extraktu z Pauliny cupany a zeleneho caju a ine.

novasprava

probiotika z vašho obchodu. je pisane že jedna dávka sa rovná 2kapsule... môžem na večer z jablkom aj viac napr.4 kapsule zjesť ? a je to vtakom obale...to mam stym zhltnuť?

usiko

RNG,
volakedy som mala problem s mykozami, potom som sa dlho liecila, odvtedy mam pokoj, a odkedy som vysadila HAK, tak uz ten problem nemam,.....ale aj tak ....zacala som jest susene slivky, su z Lidli, ze Sirius prunes soft and fruity, zlozenie: susene slivky a chemicka konzervacna latka =sorban draselny. velmi mi chutia, zjem tak za tyzden pol lika az kilo.....nemozu mi sposobit znovu mykozu? skladujem ich po otvoreni v chladnicke. Ja sa len pytam preto, ze som volakedy citala, ze cusene ovocie je pre tych, co maju sklon ku kvasinkam, mykoze, tabu.....dakujem

elessar

BAMBULKA 26...najblizsiu predajnu mas v lucenci. ak sa ti nechce cestovat, rozklikni www.doplnky.com, zavolaj tam, objednaj si a pride ti to postou. usetris nohy a asi aj peniaze za cestu :)))

bambuľka26

RNG-ďakujem za rady. Myslím, že pleseň je asi preč, lebo svrbenie už pominulo, ale tá inkontinentácia ma trochu hnevá. Užila som z fi Starlife Noni Gold Star, kde píše, že -stabilizuje menštruačný cyklus a harmonizuje hormonálny a nervový systém, pričom som po hysterektómii, čo znamená, že cyklus už nemám. Objavili sa znovu návaly, ktorými som sa 8 rokov trápila. Mám ten produkt vysadiť? Totiž prestala som ho brať, lebo som včera už začala aj"špiniť", čoho som sa veľmi zľakla. Ďakujem

elessar

RNG...nakolko tvoje odporucania a odporucania na flastickach od potravinovych doplnkov su casto odlisne, chcem sa opytat na davkovanie spiruliny pri detoxikacii. staci 1 tabletka pred ranajkami, 1 pred obedom a 1 pred vecerou??? dakujem.

19ročný

aké su príznaky kandidy? da sa to zistiť aj z krvi? pomôže ma z toho vytiahnuť kokosak, oreg.olej a probiotika z vašho obchodu ktore som si zakupil?

vinea

RNG včera som si objednala tovar z Vášho obchodu a dnes už ho mám doms,len škoda,že nemajú pupalku a ešte Vás prosím o radu pre manžela,jeho diagnoza je znížená pohyblivosť spermií,prosím poradte.Vdaka.