Otázky na RNG

majo2906

Môžte mi stručne vysvetliť prečo sú slabšie...nie že by som vám neveril ale zaujímam sa o biochémiu a rád by som to vedel.
Food glaze obsahuje aj váš pancreatin.Myslel som že je to neškodné, dobre že ste ma o tom informovali.

RNG

Payn, chystam sa dat novu objednavku na moj zdroj, ale maju tam nejake problemy(prerabali sklady a celu elektroniku), dufam , ze do tyzdna sa to urovna a budem moct objednat. Od doby objednania po dorucenie do obchodov na Slovensku je to asi 3 tyzdne.

RNG

Energyi, bielkoviny zvysuju tlak mierne. Nizky tlak moze byt aj so spomalenej cinnosti stitnej zlazy. Odporucam brat extra jod.

RNG

Majo, oba uvedene enzymi su slabsie, ako to co odporucam ja. A "food glaze" na tabletkach je zmes voskov a maltodextrinov.....

RNG

navi, v ani jednom uvedenom linku nevidim obsah hypericinu.
A ta extrakcia od 3.5 do 6 je trosku prisiroka, nezda sa ti?
GMP oznacene extrakty musia byt v hraniciach +- 5% aktivnej latky.
Predstav si, ze by to iste povedali na penicilinovu tabletku: to je alkoholicky extrakt v pomere 3.5 az 6 ku jednej z plesnovej kultury ???
Miesto presneho urcenia jednotiek penicilinu.

majo2906

Multienzyme je dobrý ale obsahuje maltodextrin, ten mi spôsobuje únavu ked ráno užívam enzými, musím to pohybom prekonať.
Lepšie by bolo keby ste poslali enzými od firmy swanson.Nechcem vám radiť čo máte robiť ale bolo by super vlastniť enzými ktoré neobsahujú nevhodnú zložku.Ak by sa vám nezdali tie enzými čo štiepia lepok tak môžte objednať aj iné ako napr. tieto
-odkaz odstránený-
alebo tieto drahšie ale vyzerajú byť veľmi silné.
-odkaz odstránený-
Je to na vás...pre mňa je najdôležitejšie zdravie a nevadí mi ked investijum veľa peňazí do zdravia ked to má zmysel.

payn

RNG, a vedel by si mi poradit iny doplnok s Rhodiola roseou, ktory sa da u nas kupit? Mne sa ta cena zda tiez vysoka. dakujem.

energyy

Ahoj RNG, nevies ako si mozem zvysit krvny tlak? Myslim nejako prirodzenejsie (okrem sportu). Kava a energeticke napoje su navykove, nie je nejaka alternativa? Dik.

Luo

aky môže mať vplyv moj organizmus na pleť? mam taku skazenu pleť. štvrťrok som pil vela. ale chcem sa spytať ako to napraviť. už nepijem 3 mesiace ale mam vyražky. skazenu pleť.