Otázky na RNG

ventil

RNG. ja som tu teraz snorila po internete a zistila som, ze si momentalne nepisal do ziadnej temy, tak som sa vylakala, ze sa ti nieco stalo a prave som ti isla povedat, ze ti na dialku posielam energiu a zrazu vidim, ze si sa objavil. zaplat panboh! tak sa kedysi na slovensku hovorievalo, ak si to este pamatas...

RNG

Ventil, travenie je vec kyselin a enzymov. Telo niekedy nevie vylucit privela roznych odrazu, aby bolo adresovane kazde jedlo a to je zmysel aj delenej stravy pre lepsiu absorbciu zivin.To je dnes uz akceptovany fakt vo vyzive.

959

RNG, ahoj, ďakujem ti za odpoveď ohľadne toho zinku.Mám na teba ešte jednu otázočku.
Sú naozaj doplnky od firmy Natures Bounty dobré?Aspoň tak kvalitné ako tie tvoje?
Ak ano a odporučaš, tak mi povedz ake su podľa teba tieto 3 vyrobky, či sa oplatia kupiť, alebo su to zbytočne vyhodené peniažky.Najma ten Acidophylus, keďže je v ňom iba jedna baktéria obsiahnutá:
ABC Plus
Acidophilus
Zelený zdroj

saxas

ahoj RNG, mas nejake novinky co posielas do predajni,lebo sa tam po dlhej dobe chystam na nakup tak ci sa daco nove oplati este navyse zobrat :)
alebo je sortiment ten isty?myslim aj ten "podpultovy". a prosim ta, bude teraz medzi majovymi sviatkami predajna v BA otvorena, alebo mam ist az o dva tyzdne? dik Ti

mamina123

RNG dakujem za radu a este sa chcem spytat ci to mozem kombinovat aj s tabletkami Cardilan,tie uzivam dlhodobo kvoli buseniu srdca.dakujem za odpoved

mamina123

RNG moja mama si kupila niake tablety,ze to je vytazok z hlivy ustricovej vola sa to SHI-TAKE.no jej nedokrvuje koncatiny.na co to je?myslim pri akych tazkostiach sa to doporucuje?jej to niekto poradil

ventil

RNG. prosim ta, ked zijes v USA, urcite ti je zname meno Edgar Cayce. vyslo o nom vela knih, mnohe su prelozene aj do slovenciny. citala som jeho odporucania tykajuce sa stravy. radi nekonzumovat niektore potraviny spolu, lebo ich travenie sa navzajom lisi, a to zatazuje organizmus. co si o tom myslis? tie Cayceho rady sa mi zdaju zmysluplne.

RNG

Bielkoviny na tvorbu mlieka mas v syroch, masach, a ciastocne aj v plnozrnnych obilninach.
Na to, aby si zvladla travenie extra davok mozes si zobrat na pomoc trochu enzymov s jedlom(Betain HCl a Multienzyme, bromelain alebo Pancreatine)

RNG

Mamina, ja hovorim o cistom praskovom lecitine, v stvtkilovej ci librovej krabici.
Ked ju nenajdes v blizkych obchodoch, mozes sa obratit aj na moje predajne, tam ti iste pomozu.

mamina123

RNG prosim ta porad mi konkeretny pripravok ktory obsahuje ten spominany lecitin,tie bielkoviny..na tu tvorbu materskeho mlieka.vopred dakujem