Otázky na RNG

ninik

Velmi pekne dakujem RNG za skvele rdy hned bezim do lekarne zohnat tie vecicky, lebo uz som zo seba fakt zufala, odkedy som porodila, som daka divna-zdravotne, mozno hormony, neviem...ale dakujem.urcite to zaberie, mam predpisane lieky lexaurin 3x1, Coaxil 3x1 a stucamil-c 3x1, beriem aj vitacalcin.ale zeby mi to dako pomahalo sa povedat neda, tie problemy s dychanim mam stale a vsetky internisticke vysledky su ok!!!Este sa chcem RNG opytat, ty mas daky internetovy obchodik, ze by som to kupila od teba.dakujem za odpoved a prajem pekny dnik.nina

janikitka

Dobry den, chcela by som sa Vam, pan RNG, podakovat za rady ohladom travenia, ktore ste mi dali, Betain zabera uzasne, probiotika maju tiez odozvu. Hormonalne zmeny zatial nepocitujem, ale to potrebuje cas. Dufam, ze sa bude darit uz rozbehnutej komunikacii s predajnou v Bratislave. Chcela by som poziadat este o radu pre mojho manzela, prave sme dostali vysledky z imunologie a ma velmi znizenu hodnotu "Cidia", a zapalovu aktivitu (ma problem aktualne aj so zubom mudrosti, kt. mu budu chirurgicky riestit o dva tyzdne), byva casto chory, infekty, bolia ho svaly a je unaveny. Lekar je velmi dobry, povedal, ze imunita sa oslabila prave nedoliecenymi a opakujucimi sa infektami, predpisal mu imunor. Ma ho brat raz za tyzden, 8x. Vas by som poprosila o nejaku doplnkovu liecbu. Berie este vitamin C, takze ak viete, poradte nieco co by mu mohlo este pomoct pri liecbe. Velmi pekne dakujem za radu a Vas cas. Jana

RNG

ninik, to je podobne aj ako utok paniky a podobne nervove poruchy. Vsetko to ma korene niekde v neurotransmiteroch a neurohormonoch
Jedna skupina tych neurotransmiterov su iony(mineraly, kovy a CO2)
Druha komplexnejsia su choliny.
Tretia su serotonin, noradrenalin a hormony ako dopamin a ine skupiny(GABA,...)
Radim ludom si dat skontrolovat krv, tam sa niekedy ukazu nedostatky mineralov. Radim brat vitaminy B,. hlavne obcas silnu zmes Stress B, radim brat materialy na zvysovanie hladiny serotoninu pre tych co to potrebuju(depresie, hysterie, paniky, ...)ako napr St Johns Wort, 5-HTP, SAM-e, ), radim brat mineralove zmesy alebo si napravit traviaci proces, ktory moze byt pricinou roznych nedostatkov v tele(pre tych, co ich nafukuje, maju paly, hnacky nepravidelne vyprazdnovanie sa , parazitne kultury v crevach, ulepene creva...)pomocou enzymov, probiotik, vlaknin atd.
Pricin je plno, naprav tiez. Prinajhorsom to clovek musi vyskusat sam na sebe, co mu pomoze.

959

RNG, ďakujem ti veľmi pekne za ochotu. Ani neviem, ako ti to všetko odplatím. Si veľmi zlatý človek s dobrým srdiečkom.
Vidíš, človek ktorý sa do toho nerozumie ako ja, by si myslel, že tie multivitaminy su OK, nakoľko máš v jednej tablete po kuse zo všetkého. Ale asi pravda je opak. Je lepšie radšej kupovať sólo tablety, však?
Lebo ako píšeš, veľa prvkov sa navzájom potláča, keď sa jedia spolu. Len nechapem, prečo to tak vyrábaju, veď oni to musia taktiež vedieť.

Takže som a budem naďalej verná tvojim doplnkom, ktoré verím že vyberáš naozaj kvalitné a o tej cene nemusim ani hovoriť. Len ti naozaj prajem z celého srdca, aby ti tie obchodíky rozkvitali, aby si to nedajbože nemusel zavrieť, lebo tym padom by sme boli ukrátení o veľa, najma my-zákazníci.
Ďakujem ešte raz za tvoj čas a ochotu pomáhať.

ninik

RNG ak budes mat cas, mam podozrenie na seba ze mam HYPERVENTILACNU TETANIU, mozes mi daco na to poradit?dakujem ti velmi pekne, moc mi pomozes.a este daco, zrazu z nicoho nic mi zacne zvierat krk a neda sa mi rozpravat a ani poriadne dychat.dakujem ti velmi pekne nina

RNG

v buducnosti sa dufam "vypadavanie" nebude konat, odteraz mi priamo predavacky nahlasuju stav a dufam, ze s patricnym aspon 3 tyzdennym predstihom, aby som stacil objednat a poslat potrebne.. Spoliehali sa na pocitace, a tie zialbohu hanebne zlyhali. Odteraz to ide cez telefon a fax, ako aj ja robim v USA v mojom podniku, napriek protestom mladych inzinierov, ktori su privyknuti na pocitacovy styk, a potom maju vo vsetkom binec.

RNG

959, ten ABC ma sice plno zloziek, ale miniaturne davky povacsine. Je to lepsie, ako nic, ale nie ovela. Zelezo v nom blokuje absorbciu medi a zinky=skolacka chyba tychto "multi" zmesi, vitamin B-12 sa prakticky neabsorbuje cez zaludok(treba alebo injekcne alebo cez sliznice ako napr sublingual B-12)
Ja by som ho v predajni nedrzal.
Dost podobny nazor mam aj na ten Zeleny zdroj. Na ucinnost by si musel brat privela tabletiek a ich cena je mimo.
Ked chces dobru zelenu zmes, pytaj si Good N Green, ta ma 35 zloziek a odporucena denna davka je 9 gramov.
Musite si uvedomit, ze zelene su superjedla a jedla sa nejedia na miligramy.
Ten acidophilus je stary vyrobok, obsah len jedna bakteria a kvantita len 100 milion kultur, nespomina sa ziadny specialnu obal kapsule na ochranu proti zaludocnym kyselinam.
Tento produkt by som rozhodne nekupil.
To je skoro tak, ako jedenie jogurtu alebo acidofilneho mlieka na kultivaciu criev......good luck.

959

www.kzw.sk

www.kzw.sk

www.kzw.sk

RNG preposielam ti tie výrobky k nahliadnutiu -oni su nové-teda tie prvé dva a napíš mi, prosím, čo teraz na ne povieš.
Inak ja si kupujem a užívam IBA TVOJE VYROBKY-su super a bomba cena/len ten zinok ma štve!!/ale v pripade, až by si mal v predajni vypadnutý laktobacil, tak či sa oplatí aj tento, popripade aj ten ABC PLUS-má v sebe skoro všetky vit., miner..No pozri zloženie a odpíš mi, čakám. Vďaka ti.