Otázky na RNG

959

Rng prosím a ešte niečo mi vysvetli.
Morská soľ je tiež zlá? To je ako NaCl?
Ja som si asi naivne myslela, že morská je z vačšej časti jodová a jodová tiež nie je zlá, alebo ako je to vlasne? Už som z toho uplne popletená.
Lebo donedavna-teda kým som neprešla na draselnu soľ som vždy solila morskou v domnení, že je to dobrá, obsahujuca veľa jodu.

RNG

959, ked si precitas v tej teme spat clanok o nedostatku draslika vseobecne je jeho dolezitosti a sireni falosnych sprav o drasliku v medickej komunite prestanes mat z draslika strach. Uvadzam znivu clanok o drasliku a sprisahania okolo neho(ja to tak chapem, zialbohu, podobne aj s jodom)
Podotykam, nie 100% s nim suhlasim,lebo sodik je sice v mensej miere ale tiez potrebny a ja by som ho neoznacil ako jed, ale skodlivo nadbytocny prijem:
www.mwm.cz

RNG

janikitka, imunita je velmi siroky pojem.Imunita na streptokoky, imunita na TBC, imunita na stafylokoky, na jednotlive virusy, kvasne infekcie, mykoplazmy.....To nie je jednoi cislo alebo jeden pojem.
Ja som hovoril len o vybiti plesni a niektorych pravdepodobnych bakterii pomocou GSE a oreganoveho oleja.
........
Inac prvy krok na imunity vseobecne je brat dobre probioticke zmesy, kde pri spravnych kulturach sa v crevach produkuje mnozstvo vitaminov a obrannych latok zvysujucich vseobecne rozne imunity.

959

RNG, ahoj. Akurát som bola na tej teme o drasliku.Pišem ti ale na tvoju stranku, lebo tu budeš iste.
Teda, chcem sa ťa opýtať na tie káliové tablety, ktoré uživam roky.
Teraz som si ešte raz prečitala ten článok o tej lži ohľadne draslíka a vyľakala ma tam jedna časť, kde autor piše ako bratím draslikovej tablety sa može po čase pretrhnuť bunk. tkanivo, alebo sa vyvinie rakovina, nakoľko tableta sposobí v tele silné biochem. procesy.Tak mi povedz, či ich mam aj naďalej brať.
Ako som ti pisavala, beriem ich už roky a kým som nenatrafila na teba, vždy som mala tu hladinu v sére nizku aj napriek užívaniu tabliet s draslikom.Sice si hovoril že to može byť sposob. aj tým mojim travením.Robili mi už rozne vyšetrenia a nič sa nezistilo, že kde mi ten draslík uniká.Teraz po dlhej dobe ako som sa "zverila do tvojich ruk" som mala KONEČNE draslik v norme. ZAZRAK.
Beriem ten Betain, solim soľou z Billy,uživam miner. na kosti, spirulinu, zinok/nešťastný/selén.
Ale ide mi o to, či mám aj naďalej brať tie tablety draslikové, alebo radšej vysadiť. Ale bojim sa že ak ich vysadím, zas mi klesne draslik.
Tá tableta je s postup. uvolňovaním, je to 1 000mg chloridu draselného.
A ešte obsahuje:
bezvodý koloidný oxid kremičitý
polyvinylbutyral
cetylalkohol
magneziumstearát
mastenec
To je celé zloženie tablety.
Prosím napiš teda, či ich mam brať, alebo radšej nie,lebo doteraz mi aj tak asi veľmi nepomohli, keď som aj napriek ich užívaniu mala vždy malo draslika, ale keď som ich niekedy vysadila, mala som ho ešte menej. Tak neviem.
Aj to zloženie či je OK, lebo ja sa do toho nevyznám.
Ďakujem

959

RNG, ahoj. Akurát som bola na tej teme o drasliku.Pišem ti ale na tvoju stranku, lebo tu budeš iste.
Teda, chcem sa ťa opýtať na tie káliové tablety, ktoré uživam roky.
Teraz som si ešte raz prečitala ten článok o tej lži ohľadne draslíka a vyľakala ma tam jedna časť, kde autor piše ako bratím draslikovej tablety sa može po čase pretrhnuť bunk. tkanivo, alebo sa vyvinie rakovina, nakoľko tableta sposobí v tele silné biochem. procesy.Tak mi povedz, či ich mam aj naďalej brať.
Ako som ti pisavala, beriem ich už roky a kým som nenatrafila na teba, vždy som mala tu hladinu v sére nizku aj napriek užívaniu tabliet s draslikom.Sice si hovoril že to može byť sposob. aj tým mojim travením.Robili mi už rozne vyšetrenia a nič sa nezistilo, že kde mi ten draslík uniká.Teraz po dlhej dobe ako som sa "zverila do tvojich ruk" som mala KONEČNE draslik v norme. ZAZRAK.
Beriem ten Betain, solim soľou z Billy,uživam miner. na kosti, spirulinu, zinok/nešťastný/selén.
Ale ide mi o to, či mám aj naďalej brať tie tablety draslikové, alebo radšej vysadiť. Ale bojim sa že ak ich vysadím, zas mi klesne draslik.
Tá tableta je s postup. uvolňovaním, je to 1 000mg chloridu draselného.
A ešte obsahuje:
bezvodý koloidný oxid kremičitý
polyvinylbutyral
cetylalkohol
magneziumstearát
mastenec
To je celé zloženie tablety.
Prosím napiš teda, či ich mam brať, alebo radšej nie,lebo doteraz mi aj tak asi veľmi nepomohli, keď som aj napriek ich užívaniu mala vždy malo draslika, ale keď som ich niekedy vysadila, mala som ho ešte menej. Tak neviem.
Aj to zloženie či je OK, lebo ja sa do toho nevyznám.
Ďakujem

janikitka

dakujem velmi pekne, mam od Vas oreganovy, cize 3x3 tobolky? Nemam tu krabicku. To by mu malo byt dobre aj na tu imunitu? Ci len v suvislosti s tym zubom?

RNG

Ninik, klikni vedla na Doplnky vyzivy(RNG), reklama Google. najdi si tam telefon Luceneckeho obchodu a zavolaj tam pocas ich pracovnej doby. Odtial ti poslu cokolvek postou na dobierku. Usetris si nohy. A pripadne ti aj poradia, predavacky sa velmi snazia zorientovat v tych doplnkoch, aby vedeli co na co je dobre.

RNG

Janikitka, obvykle pri zuboch su to streptokoky alebo kvasne infekcie v hnisavuch loziskach.
Odporucil by som pre istotu 2x30 kvapiek GSE(do pol litra vody) a 3x300 mg oreganoveho oleja(s jedlom).
Vyckavanie nema vyznam, treba zautocit na sirokospektralnej baze tymito velmi ucinnymi potravinovymi doplnkami.

ninik

Uz som nasla obchodik:) RNG, dali by sa ti tie vecicky, poslat mi ked ti poslem adresu na mail???ved vies ktore ten stress B atd...presne tie co si pisal.skusila by som to.daj vediet prosim ta.dakujem este razvelmi pekne nina