Otázky na RNG

Martin_242

Prepáčte, ak vám niekomu RNG vadí, nájdite si inú tému na kritizovanie.
Ja som viac krát jeho rady potreboval.
Dnes som bol v jeho predajni v Slimáku, kúpil som si Xtreme Lean Supreme, Water Pill, Tribulus Terrestris (pravý Bulharský) a čistý kryštalický vitamín C.
Ak si mám vybrať medzi drahými doplnkami naplnených chémiou a lacnejšími doplnkami bez chemických látok, myslím, že niet prečo váhať.
Ak niekot viete na Slovensku zohnať výrobky s takouto čistotou, blahoželám.

zaria

RNG. ako tak citam tvoje prispevky, coraz viac si uvedomujem, ze si skvely clovek. je neuveritelne, kolko energie davas do toho, aby si nam vysvetloval aj veci, ktore by sme si mohli aj sami nastudovat. myslim, ze mnohi z tohto fora su ti vdacni za tvoju pomoc. prajem ti, aby si mal este dlho zdravie, silu a energiu, aby si mohol aj nadalej pomahat vsetkym, ktori to potrebuju.

majo2906

dobrý deň.
Môžte mi spraviť recenziu na jeden product?Je to b-complex, ten váš užívať nemôžem a tak hľadám náhradu.
shop.4muscles.sk

buci

Ved prave to sa chcem spytat. Potrebujem nieco na upravu travenia. (ked dlhsi cas nieco nejem a potom si dam a som nafuknuta a tak podobne)

RNG

Prebytok zaludocnych kyselin jevelmi zriedkava vec(hyperchlorhydria)
Ale opak, nedostatok, (hypochlorhydria) je velmi casty a kedze je sprevadzany bolestami zo zaludocnej oblasti a palou je "omylom" povazovany za prebytok zaludocnych kyselin.
Myslim , ze to tu zopakujem este raz, lebo to ludom zrejme nepreniklo:
Pala(gerd)je, ked sa kyseliny zo zaludka dostanu do pazeraku. Zaludok je proti kyselinam ochraneny. Palenie je z pazeraku.
Uzaver medzi zaludkom a pazerakom sa zatvara na pokyn zvyseneho mnozstva kyseliny v zaludku pripraveneho travit a miesat jedlo.
Ak je v zaludku MALO KYSELIN, uzaver sa neuzavrie tesne a bakterie v zaludku sa nepotlacia dostatocne a nastane tam kvasenie a hnitie. To produkuje plyny a peny, ktore sa natlacia da pazeraka a sposobuju palu.A lekari obvykle predpisu nieco na neutralizaciu kyselin(aby nepalili...)cim docasne odstrania pocit paly ale uplne znicia traviaci proces.Nasleduje donekonecna branie antiacidov a inych, postupne sa vytvori podvyziva na urcite latky, ktore telo nevie vytazit bez dostatku zaludocnych kyselin a su z toho problemy : od zrychleneho starnutia(nedostatok materialov na regeneraciu) , po znizernu imunitu, nervove problemy(nedostatok mineralov a neurotransmiterov) az po osteoporozu.
Kedze ma telo znacne rezervy, nie je to poznat rychlo a lekari to zahrnu pod "starnutie"

elessar

RNG...opat vdaka za odpoved, chcem sa opytat, ci existuje aj nieco take ako prebytok zaludocnych kyselin, pripadne ake su priznaky. dakujem.

mamina123

ake jedlo obsahuje ten lecitin?alebo to mam kupit vo forme tabliet,sirupu.dostanem to bezne v lekarni?alebo u teba?