Otázky na RNG

RNG

zavolaj tam, enzymov je tam ovela viac, nez je na nete.Tie papajive enzymi su prijemne "cukricky", ktore ti trochu pomozu stravit bielkovinne jedla.Ale naozaj silne su bromelain(600 GDU) Pancreatin a Multi Enzymes.
A na zlepsenie travenia casto treba viac zaludocnych kyselin(hlavne pre tych s naduvanim a palou, co je dosledok NEDOSTATKY kyselin, nie prebytku, ako sa ludia bezne nazdavaju)
Pre tych je Betain HCl s jedlom.

Martin_242

Zatrpknutým sa čoskoro stanem ja, pretože sa blížim tridsiatka :)
RNG prosim Ťa, ktorý enzým mi doporučíš, ideálne z Tvojej predajne v Slimáku?
Máte tam "Enzýmy z papáje" a "Enzýmy z papáje Plus" - na čo sa presne používajú?
Ďakujem!

ventil

ooooo to co je za blbost? co si tym chcela povedat? ved som mu napisala, ako nam chyba a ty tu pises take blbosti o zlobe a zatrpknutosti. zapamataj si, ze porekadlo podla seba sudim teba je pravdive. nikdy som nebola zla a zatrpknuta a pracu RNG. si velmi vazim, co si mohla zistit aj z mojich inych prispevkov. treba citat tak, ako je napisane a nedavat tam zmysel, ktory tam nie je. neposudzuj inych, posudzuj seba. tak nemozes nikomu ublizit.

RNG

ventil, ja som clovek, co pracuje od otvorenia oci po zavretie. Ci uz v podnikoch, ktore mam, ci spolocensky, ci teraz v tomto fore(na co si casto ukradnem cas z roboty, dokonca aj zo spanky, co by som nemal robit)

RNG

Natures Bounty je tiez jedna z firiem megavyrobcu NBTY, od ktoreho kupujem aj ja moje velkoobchodne pod znackou Good N Natural.
Firma NBTY ma vyse 22 000 vyrobkov, ja sa snazim vybrat tie najucinnejsie
Zmes Acidophylus w pectin, co ja objednavam ma 5 kultur, v miliardach a kapsulu, ktora ich ochrani pred zaludocnymi kyselinami a pektin na vyzivu v creve.
To ABC plus a zeleny zdroj nepoznam, takze nemam ziadny nazor na to.

RNG

saxas, utrpeli sme komunikacnu pohromu, takze je vsetko velmi oneskorene. Odteraz budeme komunikovat starym osvecenym sposobom-telefonicky a fax. Tie pocitacove linky v niektorych castiach Slovenska(nemenujem...) su doslova pohroma.
Takze az asi za 3 tyzdne pride novy tovar, zialbohu(mesiac vypadok komunikacii!!!!)

RNG

Mamina 123, Cardilan je len trochu draslika(potassium) a horcika(magnesium). To nie je liek, ale doplnok a to dost slaby. Kombinovat s inymi doplnkami sa moze bez problemu.

RNG

Shitake nie je vytazok z hlivy ustricovej ale ina huba.
Huby su zdrojom beta glukanov, ktore stimuluju aktivitu a tvorenie bielych krviniek, ked brane v ucinnych davkach(pozri obsah beta glukanov)
S cirkulaciou to nema nic spolocne. Na cirkulaciu treba lecitin, hloh, dumbier,rybacie oleje, stiplavu papriku a pod.