Otázky na RNG

RNG

959, stvrtka 50 mg tabletky je 12.5 mg, to je pre mnohych dost.
Roztlc tabletku na jemno, rozdel zhruba na stvrtiny a zober 1/4 toho prasku do plno vody , po jedle.

RNG

Moncika, oreganovy olej je silna korenina.
Ked ho das priamo na kozu a hlavne nechranenu sliznicu, pali.
Ak si ho dala do vody, plave po povrchu a ked to vypijes, nalepi sa ti na pazerak a pali.
Preto odporucam brat oreganovy olej v kapsuliach hlavne.
Ked si potrebujes specialne vydezinfikovat mandle, odporucam 3 kvapky dat najprv do lyzice vodky aby sa to dobre rozpustilo a potom na to naliat plno vody. Taku mliecnu emulziu mozes pit a nezostane ti privela na hrtane a pazeraku.

RNG

Dr Jajboli, z Luceneckej predajne ti to poslu postou na dobierku. Zavolaj tam v pracovnom case., Usetris si nohy aj peniaze.

RNG

coto?, je to nejaka fobia alebo panika z priestoru, , skus na to par Lubovnikov(st johns wort) , mozno ti to pomoze. Pri roznych nervovych problemoch (paniky, fobie, depresie...) to pomaha.

959

RNG, to ako mysliš, že štvrť roztoku.To mam denne brať iba štvrťku z jednej tablety?
A ešte mi poveDz, či je zinok všeobecne ťažký na žaludok, lebo naozaj neviem, ale mne sa zdá, že mne je, alebo to už mam v psychike?
A nejde mi do hlavy to vylučovanie tej tablety, lebo beriem ich ako ti pišem viacej a trampoty mam iba so zinkom.

moncika

RNG prosim ta vcera som zobrala oregano olej a dnes mam cely den cudny pocit v hrudniku-akokeby som tam mala nieco stiknute-neviem to popisat.boli ma to.moze to s tym oreganom suvisiet nejako?brala som len 3kvapky.dakujem

dr.jajbolí

RNG, tie produkty sú vyrobené v USA. Mám ešte počkať pár dní, kým mi inkonin, prejde, alebo zájsť do LC (to bude katastrofa tam dôjsť sodoma-gomora)a kúpiť u teba GSE. Vieš mi povedať ulicu a názov predajne, kde ťa nájdem?Lekárka z tej spoločnosti mi povedala, že som toho asi viac užila a keďže moja imunita nie je dobrá, hneď reagovala na to. Je to očista vírusovobakteriálnej záťaže v tele.Len ja mám strach, že sa mi zvierač na mechúri uvoľní inkontinenciou a potom už nebude pomoci!

coto?

RNG,mam take stavy, ze ked som v divadle,na velkej porade, v jedalni...a pod. priestranstvach, mam taky pocit,ako keby mi mala padnut hlava a kdesi vzadu v hlave jak si oci citim zvlastny tlak ako keby som bola mimo a vtedy ani neviem velmi dvihnut oci, lebo mam pocit ze mi hlava padne dozadu a pod.velmi neprijemne pocity.Inde, ked som napr. doma take stavy nemam.Pomoz mi nejakou radou, prosim.

evcca

cierna kava mi nic nerobi, len ta s mliekom, no ta mi aj viac chuti- som asi mlsna. zozeniem to v lekarni, alebo niekde inde, u teba?