Otázky na RNG

RNG

menomeni, to je dlhodoby proces, pouzivanim len panenskych olejov a z casu na cas(1-2 krat tyzdenne lyzicu cisteho lecitinu) telo s pomocou svojich enzymov(lipaza) postupne odburava ulozene tuky, tj aj tie skodlive a tak sa odmoruje.A nahradi zasoby uzitocnymi olejami, vcitane napr omega 3 olejami, ktore kazdemu odporucam si doplnovat, lebo v sucasnosti ma "civilizovzna" strava ich nedostatok.
Takze lecitin, panenske oleje a kvalitne rybacie oleje

payn

RNG, prosimta da sa este objednavat cez mail kata.machu@szm.sk ? Pretoze pred dvoma tyzdnami som poslal objednavku a minuly tyzden zase a zatial mi nic neprislo, tak neviem ci ten mail funguje.

zuzulafazula

Nemate niekto skusenosti s obrovskymi bolestami pocas menzesu? skusala som roky vselico mozne aj nemozne, az nakoniec mi zabrala jedine HAK. Zacala som ale priberat a ine nedobre veci, tak som vysadila, a bolesti sa vratili hned a este horsie ako pred tabletkami. Na pohotovosti mi nasadili rovno dalsie, ale priberam stale a rozmyslam o vysadeni aj teraz, no bojim sa tych bolesti. Co este ine mi moze zabrat? skusala som caje, lieky, kvapky, cviky, vsetko mozne, a nic nezaberalo.

menoneni

a ako dosiahnem aby škodlive tuky(znicene "rastlinne oleje" a rastlinne "masla", tj vsetko co nie je oznacene panenske, tiez oxidovane a spalene tuky... aby sa mi toto všetko vyčistilo z tela? čo mam použivať?

jaja

idem si zohnať asi ten quercitín, stačí to užívať v prípade potreby? a ten kokosový olej je na čo ešte dobrý? zoženiem ho vo vašich predajniach?

RNG

Zufalka, ked nevies, cim mas zamorene telo(coho sa telo chce vyhodenim cez kozu zbavit) skus brat na prazdny zaludok silnu enzymaticku zmes s mnozstvom enzymov na precistenie celeho tela, Napr zmes
Multi Enzyme, kde mas povacsine rastlinne enzymi, alebo
Pancreatin, co su zivocisne enzymi.
.....
Inac telo sa da detoxifikovat aj roznymi zelenymi potravinami , ako mlade travy, riasy a podobne, Spomeniem napr Spirulinu, chlorellu, mladu jacmennu , raznu, alebo alfalfa travu, alebo zmes tychto vsetkych + ine(35 zloziek, ako napr Good N Green).
Samozrejme, kedze toto su jedla(superjedla) tak z nich treba brat davku minimum niekolko gramov, nie miligramy.

zufalka

mam zhanat ten turmeric alebo curcumin radsej?
no praveze v tom je problem ze neviem ci mam potravinovu alergiu ci nie alebo na co vobec, neviem na to prist... alebo mi tie vyrazky a svrbenie koze sposobuje daco ine? neviem
a tie enzymy su specialne na rozne potraviny?
zblaznim sa z toho
prosim ta este 1 otazocka-postrehla som teraz dost zdurene uzliny na krku,no vobec ma ale nebolia.je to vazne,ked ma nebolia?musia pri infekte vzdy boliet?/som trochu nachladnuta,tak neviem ci to z toho-no nebolia/