Otázky na RNG

RNG

Vaneska, spravna davka Betainu HCL je 1-3 tabletky s jedlom, to je 400 az 1200 mg. Pro velkom jedle plnom masa a syra beriem aj dodatocne o 2 hodiny, ked citim, ze mi to este sedi v zaludku dalsie 2.

RNG

Romana, acne su zvnutra. Zvonka sa da zabranit tak akurat aby nehnisali a rychlejsie sa vyhojili. Ale vznik je podmieneny zvysenym vylucovanim mazu a zapchanim mazovych kanalikov tvrdnucimy(vysychavymi ) tukmi.
Vacsina je ich rastlinneho povodu chemicky a tepelne znicenych.
Preto z rastlinnych tukov treba jest len tie, ktore su oznacene panenske(virgin) lebo tie nie su ani chemicky ani tepelne znicene. Zinok a niektore vitaminy tiez pomahaju spomalit vylucovanie tukov cez kozu, tj zmierna az odstania acne.

RNG

Majo, chaparal je velmi silny antiviralny prostriedok.
Poradil som ho viacerym na pasovy herpes a zabral velmi rychlo.

RNG

Mamina 123, je viacero dovodov na opuchy(edemy), a jeden z nich je slaba cinnost ladvin. To sa velmi lahko zisti z krvi, ktora je silne zamorena.

vaneska

RNG.
dakujem za ozrejmenie problematiky...najma to, ze zaludocnej kyseliny nikto nema nadbytok ma prekvapilo, ale uz som tu o tom citala...len potom nerozumiem reciam typu prekyslenie organizmu, alebo mam z toho kyselinu...
ale zrejme to beru ludia z nespravneho konca...
dnes som zacala brat BETAIN, tak uvidim, ako to zaberie, alebo nezaberie...zatial mam pocit, akoby nic:-), len take zvlastne teplo v oblasti pazeraka citim niekedy...nafuknute brucho vsak ostava:-(((((.isto to chce ale cas. a skusim aj enzymy...
dakujem pekne...ak pomoze, isto dam vediet aj ostatnym, ktorych neustale obtazuje nafuknute brucho.

romana

RNG
Mám 31 rokov a trápi ma pokožka na tvári. Od puberty mám akné a vyskúšala som už vari všetko. Nie sú to typické zápaly, skôr drobné podkožné hrbolčeky, ktorý idu ľahko vytlačiť, ale na druhý deň sú tam znova. Pleť mám pórovitú a mastnú. Už som vážne nešťastná, krémy od kožnej mi na chvíľu problém zmiernia, ale po čase akoby si pokožka zvykla a je to také isté. Vyskúšala som horm. antik., chem. peeling, AHA kyseliny, mikrodermabráziu, kožné krémy... O pleť sa starám, používam vhodnú kozmetiku a pravidelne chodím ku kozmetičke. Prosím poraď zvonka aj zvnútra. Stravujem sa zdravo. Vopred ďakujem.

majo2906

To som rád že nezabudnete :}
Mimochodom chaparal ktorý ste spomínal že je dobrý na imunitu máte vo vašich predajniach?

mamina123

prosim o radu:co znamena ked clovek nahle opuchne na celom tele?iba viem ze povedali v nemocnici ze ma nieco s ladvinami.je mozne,teda ci je to priznak ze cloveku zlyhavaju ladviny.dakujem RNG za odpoved

RNG

959,m kokosovy olej je pod 15 stupnov celzia tvrdy ako kamen a pri 26 stupnov sa meni na lahky olej.
V izbovej teplote vyzera polotekuto, ako bravcova mast.
Ostrovania(Tahiti, Markezy, Filipiny...) ho pouzivaju na vsetko, na varenie, pecenie do salatov a natieraju sa s nim. A maju velmi zdravu kozu a celkovce su zdravsi, ako my.