Otázky na RNG

RNG

evcca, lekarne predavaju lieky.
Moje obchody predavaju potravinove doplnky.
Betain HCl je potravinovy doplnok, aj ked prichadza vo forme tabletiek.

RNG

Pouzivaj aspon yam a pupalkovy olej. Nie som nadseny tou kombinaciou so syntetickymi hak lebo ako obvykle zle nasledky chemikalii lekari promptne pripisu neskodnym potravinovym doplnkom

zuzulafazula

ano, ja viem, ze existuju aj ine metody, to suhlasim. ja som sa dlho branila to uzivat, ale nakoniec sa mi to ozaj oplatilo (koli tym bolestiam). vlastne mi aj traja gynekologovia nezavisle od seba povedali , ze v mojom pripade pomoze jedine prvy porod :) ... to je sice pekna vec, ale nebudem mat dieta len preto aby som sa zbavila bolesti. ale to je ina tema.
dost sa bojim, ze ked ju teraz zase vysadim, tak skoncim v nemocnici ako kedysi, takmer pravidelne. akekolvek analgetika mi postupne prestali zaberat. aj volnopredajne, aj na predpis, aj injekcie na pohotovosti. preto som sa tak drzala hak. lebo s nou mi to aspon ciastocne polavilo.

RNG

yam pouzivaju zeny aspon 2 tyzdne do mesiaca. To nie je liek proti bolesti ale prirodny polotovar na vyrovnanie skakajucej hladiny hormonov. To iste plati na pupalku a damianu.
Dong Quai beru niektore zeny stale, lebo zlepsuje celkove sexualitu=zensky zensen , okrem vplyvu na upravu hormonalnych hladin

RNG

zuzulafazula, ja sa na synteticky HAK nevyjadrujem nikdy dobre.
Existuju aj ine, menej skodlive metody antikoncepcie, nez zamorenie tela chemikaliami.

zuzulafazulaz

dakujem, to dostanem v lekarni hockde? a mozem to pouzivat aj zaroven s hak? a iba pri bolestiach, alebo kazdy den? vdaka.

RNG

Payn, tie pocitacove linky v Lucenci...ani sa nechcem vyjadrovat radsej aby mi zbytocne nestupila zlc do krvi, ako sa hovori.
Zavolaj predajnu v pracovnych hodinach a promptne ti objednavku vybavia, alebo aspon ti povedia, kedy dostanu prislusne tovary.

RNG

zuzulafazula, proti tym vasim periodickym problemom pomaha znacne Yam(2x1 gram), tiez pupalkovy/borakovy olej(3x1 gram), ktory obsahuje protizapalovu zlozku GLA, tiez niekomu damiana(2x1 gram) a Dong Quai(2x500 mg) ktory je na problemy a na posilnenie pouzivany v Cine uz tisicrocia.