Otázky na RNG

Martin_242

RNG: Mám na Teba jednu záľudnú otázku:
Aký je Tvoj názor na užívanie látky Kreatín monohydrát?
Určite sa Ti dostalo o ňom do rúk kopec literatúry, ktorá sa bežnému smrteľníkovi do rúk nedostane, tak by ma zaujímalo, či už boli konečne objevené nejaké vedľajšie účinky poprípade dokázané poškodenie zdravia týmto prostriedkom.

Martin_242

ja osobne som s pani napredajni v Slimáku veľmi spokojný, fajn sme si pokecali a vysvetlila mi všetko, čo som chcel vedieť.
Mám aj váš tlačený cenník, ale ak je aj niečo naviac, prosím, pošli aj mne.
Ďakujem!

struhadky

aj mne tak pripada, hlavne v blave ze zamestnanci su dost neinformovany o produktoch...
skoda ze si tak daleko,
ak ti poslem mail alebo adresu, mozes aj mne poslat zoznam VSETKYCH dostupnych produktov co posielas k nam a ktore si mam sancu z tvojich predajni objednat ci inak zadovazit?

Martin_242

Veru, aj ma trošku mrzí, že nemáte v cenníku všetky produkty, ktoré v skutočnosti na predajni sú, potom sa ťažko odporúča ďalej známym známych a tak ďalej... :)
Napríklad "Pure Vitamin C" je perfektná vec za neuveriteľne malé peniaze.
Ja som z tabletových chemických foriem presedlal ihneď na tento váš kryštalický.
Ďalej enzými a iné by mohli byť v cenníku...
Asi máš skôr problém so zamestnancami, lebo mi to pripadá, že robíš všetko sám a je pochopiteľné, že to nemáš šancu stíhať kontrolovať, hlavne ak si na druhej strane oceánu.

RNG

lizanka, prirodne pracuju v prirode miliony rokov a budu pracovat aj v buducnosti miliony rokov.
Takze ziadne "zvykanie" sa nekona s velmi velkou pravdepodobnostou.