Otázky na RNG

golllla

RNG, velmi pekne Ta prosim, porad mi. Uz par rokov sa mi po tele vytvaraju take najprv je to malilinke cervene ledva viditelne, potom to postupne rastie, vizera to ako znamienko ale nie su to znamienka, je to nieco s kapilarmi a mam to po celom bruchu zacina sa to uz objavovat aj na nohach, rukach...bola som s tym aj u kozneho a ten mi to daval laserom prec, ale dost sa to v poslednej dobe rozmohlo. Som nestatstne, lebo to nevizera dobre. Co je pricinou tohto kozneho efektu? A hlavne co by mi pomohlo aby sa mi to uz nevytvaralo??? Prosim (mam 40 rokov, probl.so stitnou, ale uz z casti vyoperanou ...ak Ti to pomoze) Dakujem

muneca_brava

rng, a neda sa to urcit bez lekarov?ach jaj, vies,ja som uz ako hypochonder..za kazdu malickost beham po lekaroch :(

muneca_brava

RNG-no ja mam teplotu 37, a drgluje ma kosaaaa :(
a mohla by som ju mat aj z hnisaveho palca?ach jaj
nechcem posobit ako hypochonder.. :(

ja som si vzdy myslela,ze otrava sa prejavi aj napr zmodranim palca..nie len horuckami..

RNG

muneca_brava, otrava krvi(bactremia alebo sepsis)je smrtelne vazna vec.
Pri podozreni odporucam akciu-pohotovost okamzite, nie diskusie.
Sprevadzane su alebo nizkou teplotou(otrava) a drgluje ta zima, alebo vysokou horuckou. Krv je otravena splodinami, biele krvinky velmi vysoke a postupne zlyhavaju vsetky organy.

Martin_242

Ďakujem, už aj ja študujem :) a Tvoj názor na kreatín samozrejme beriem do úvahy, veru, je pravda, že kosti, kĺby, šľachy a väzivá nezosilnejú na rozdiel od svalov.
Ja monohydrát užívam len občasne v dávkach tak 5g denne, takže to nepreháňam ako niektorí, čo si doprajú aj 50g.

RNG

creatin monohydrat vo vacsich mnozstvach stimuluje vutvaranie nadbytocneho svalstva pri tej istej kostre a velkosti ostatnych organov, co zvysuje na nich zataz a znizuje ich zivotnost.Osobne nie som za "krasu" ale za zdravie, takze to nedovazam.