Otázky na RNG

RNG

Enzym
Pancreolan obsahuje 220 mg pankreatinu a hromadu zbytocnych pridavkov=neoznacenych E-ciek v jednej tablete.
Produkt Pancreatine v mojich predajniach obsahuje ekvivalent 1400 mg pankreatinu v jednej tablete.
Multi enzyme je este silnejsi, lebo zivocisny enzym pancreatin sa znacne znici zaludocnymi kyselinami, kdezto rastlinne enzymi v Multi enzyme su na kyseliny odolne.
......
Viem, ze pocitace maju pokazene aj linky si tam v kybli, takze sme sa dohodli komunikovat telefonicky a faxom.
Kym som to zistil ale uplynulo plno casu a neoznamili mi, ze vybehli z viacerych tovarov.
Dnes odchadza zasielka, v ktorej budu aj probiotika(100 flasiek) a chystam 2 dalsie.
Nechapem, ako sa moze stat, ze v ramci jednej krajiny su take hrozne rozdiely medzi pocitacovymi linkami ako medzi Bratislavou a Lucencom!
Na nete sa omluvam uz vyse 1/2 roka za mizerne linky dufajuc, ze sa zlepsia, teraz mi uz praskla trpezlivost a nariadil som im pouzivat fax a telefonne spojenie.Kaslat na pocitace!

Martin_242

RNG: Ešte som zabudol, neodporučil by si mi glukosamín skombinovať s nejakou masťou, ktorú by som nanášal na postihnuté miesto?
Ďakujem!

Martin_242

Veď práve, ja viem, že Acylpyrinom len tlmím bolesť a nič nelieči, ale to, že aj zvyšuje rozpad kĺbových väzív som nevedel. To rozhodne nechcem.
Ďakujem za dobrú radu, tak či tak si v pondelok idem k vám kúpiť prípravok s Glukosamínom, mne zdravie za tých pár peňazí rozhodne stojí.
Tripple Strength je na 45 dní, takže budem užívať a potom uvidím.
Poprípade kúpim 3 balenia Glukosamín MSM komplex za podobnú cenu.

RNG

Martin, NSAID protizapalove a prostriedky, proti bolesti, zvysuju rozpad klbovych vaziv(aspirin je silne kysla latka, ktora rozpusta kolagenove a mukosacharidove("huspeninovite)struktury.
Pri porovnavani napr glukosaminu a aspirinu po troch tyzdnoch bola bolest klbov mensia s glukosaminom, nez s aspirinom. Pricom efekt trval aj po prestati brania glukosaminu, ale nie aspirinu, co je samozrejme, lebo aspirin len tlmi bolest a glukosamin regeneruje.

enzym

RNG treba k tvojej enzymatickej zmesy si dokupit este aj nejake zvlast pankreaticke enzymy ako napr, pancreolan ci ine,alebo staci ten tvoj tusim multienzym-su tam aj dostatok pankreatickych v nom obsiahnutych?
...a inak, mi nereaguju na mail som co posielam na kata.machu@szm.sk chcem spravit vacsiu objednavku a aj veci co nie su v ponuke a neviem ceny a nik mi neodpisuje, potrebujem si dat poslat dost veci od teba a potrebujem k tomu aj cenniky co nemas na nete uvedene a tiez neviem ci maju probioticku zmes a ine veci. preco mi neodpisuju???ako to potom objednam?

Martin_242

RNG: Skúsil som svoj osvedčený liek Acylpyrin a bolesť kľúčnej kosti počas cvičenia nebola žiadna.
Samozrejme, Acylpyrinom nič nevyliečim, takže dám na Tvoju radu a kúpim si u vás Tripple Strength Glukosamín-Chondroitín alebo Glukosamín MSN Complex (3 balenia).
Za tých pár stoviek to určite stojí vyskúšať, možno pomôže, možno nie.
Ako vravíš, ublížiť to neublíži.
Opäť som si pozeral ponuky iných firiem a znova vaše produkty vychádzajú v pomere cena/množstvo obsahu najlacnejšie.

RNG

Oreganovy olej ber rano, naobed a vecer pred 6 hodinou, probiotika s jablkom po 9 vecer, tak aby medzi nimi bola aspon 3 hodinova pauza.
To iste sa tyka aj vsetkych inych antibakterialnych a sirokospektralne antimikrobialnych potravinovych doplnkov(GSE, extrakt z olivovych listov, graviola, lapacho....)
Selen a zinok odporucam kazdemu, ber ich hned zrana, hlavne kvoli imunite, ale pomaha to aj na ine, napr acne.
Protokol dr Berksona su vlastne regenerujuce antioxidanty, tie sa mozu brat kedykolvek.