Otázky na RNG

Martin_242

No to by si ma teda naštval, keby si zatvoril svoje predajne.
Teraz, keď som si konečne našiel dobré výrobky bez zbytočných chemikálií za výhodné ceny by to bolo prinajmenšom nepríjemné.
Dúfam, že sa cez problémy dostanete a rozbehnete sieť lepšie, ja totiž nakupujem pre seba, rodinu, kolegov rôzne doplnky a mienim znakupovať hlavne u Teba.
A potešilo by aj rozšírenie sortimentu, samozrejme. :)

rencaa

kym mi nevymenili platnicku v krcnej chrbtici, mavala som sialene migreny a uzivala som antiflogistika. pri predoperacnych testoch mi zistili nizku zrazanlivost krvi a bola som poucena, ze lieky tlmiace bolest a zapal potlacaju tvorbu krvnych dosticiek. ale OP dopadla dobre, nevykrvacala som a hlava je OK, rameno este dam do poriadu s doplnkami rng :)

RNG

rencaa, ja som v USA, odtialto im nemozem nijak pomoct.
Od zaciatku som tvrdil, ze staci pouzivat na komunikaciu obycajny fax, ale tlacili pocitace a nechodi to. Linky nahouby, casto sa cele dni nevedeli prebojovat von, pocitace zavirene, nie su odbornici na to aby si to vedeli opravit a nastavit.
Ak by to malo takto chodit(ci vlastne nechodit) dalej tak to radsej cele zlikvidujem.
Dufam, ze konecne pochopili, ze MUSIME mat SPOLAHLIVE spojenie a ja MUSIM byt informovany pravidelne o stave inventury a dopyte.

RNG

enzym, mne je to cele nepochopitelne s tymi linkami.Alebo mame proste smolu.
Multienzym ma trochu betainu HCl, trochu pankreatinu a hlavne vela bromelainu, papainu a ine rastlinne enzymi.
Pancreatin je len zivocisny pankreatin vo vysokej davke.
Osobne som nazoru, ze Multi Enzyme je ucinnejsi na travenia bielkovin, cukrov aj tukov vseobecne.Je to novsi a modernejsi prostriedok, ako stary znamy Pankreatin z prasata, po ktorom je stale dopyt, lebo je znamejsi(dlhe roky pouzivania).

rencaa

RNG, ako vidim, pouzivat miestnu.. teda .sk domenu na komunikaciu. mna uz akekolvek snahy presli, pouzivam vylucne gmail. spolahlivy, s moznostou online komunikacie.
okrem techniky a spojenia moze byt komunikacny zadrhel v ludoch, ktori techniku obsluhuju, teda mali by.. ale nemaju k nej blizko. skus patrat aj tymto smerom :)

RNG

martin, mozno to potrva este vyse tyzdna, kym tam dojde novy tovar, pre istotu zavolaj do predajne, ci maju pozadovane veci.
Ako som napisal, mali sme komunikacnu pataliu a na prudko zvyseny predaj som nereagoval , lebo som sa o tom dozvedel az pred 2 tyzdnami, aj to len neoficialne, nie od konatelky. Dufam, ze do 3-4 tyzdnov bude z kazdeho tovaru dost v obchodoch....

enzym

RNG a nemozu si zriadit novy mail schranku? ja potrebujem mat napisane tie ceny a produkty , mam toho na viac, kam to mozem poslat na aky iny mail? ja fax nemam! a v lucenci mojim znamym PC neblbnu. to jak je mozne?-----------

a este ten multienzym co mas som teda nepochopila ci obsahuje len tie rastlinne alebo i zivocisne pankreaticke enzymy?teda ci mi multienzym postaci a pokryje aj potrebu pankreatickych? dik

RNG

camphylobacter je bezna gramnegativna bakteria, ktora sa casto nachadza v zvieracich vykaloch a moze sposobit otravy nakazenym jedlom podobne ako salmonely, escherie coli a pod
Da sa znicit GSE, koloidnou striebornou vodou a mnohymi inymi prirodnymi.